Найкрасивішою іноземною студенткою Ужгородського університету визнали дівчину з Нігерії

Ведучі вечора
Увесь вечір був організований англійською мовою. Ведучими ж стали Тудор Кілару та студентка докторантури підрозділу Жанет Снікха. Протягом усього заходу вони підтримували позитивну налаштованість публіки.
Василь Калій
Найпершому відкрити вечір доручили декану Василю Калію. Він побажав учасницям упевненості у своїх силах та успіху, а всім присутнім – гарно проведеного часу.
Усього за звання міс боролося 10 дівчат. На конкурсі краси учасниці представляли країни, з яких приїхали навчатися в УжНУ: Індію, Нігерію, Зімбабве, Марокко та Англію. Кожна зі студенток вирізнилася не тільки яскравою зовнішністю, а й справжньою чарівністю та кмітливістю.
Міс медичного факультету №2 став найтанцювальнішим заходом у своєму роді – протягом вечора таких номерів було близько двадцяти. Крім того, майбутні медики продемонстрували й музичні таланти, і вміння жартувати у форматі стендапу.
Що ж до учасниць конкурсу, вони з’являлися на сцені у чотирьох виходах: представлення, чорно-білі образи, традиційні вбрання та вечірні. Кульмінаційним, звісно ж, став інтелектуальний конкурс, де дівчата показали свій широкий кругозір та почуття гумору.
Однак, за результатами голосування журі, переможницями стали всього кілька студенток.
Так, звання другої віце-міс здобула англійка Кульїт Каур Сінґх, першої – студентка з Марокко Хсаїда Імане, корону ж міс медичного факультету №2 наділа дівчина з Нігерії – Ік Чидінма Жан.
Кожна з учасниць виборола перемогу в певній номінації. Крім того, шаленою підтримкою не було обділено жодну зі студенток. Завершити ж святкування такого гарного вечора молодь вирушила до одного з місцевих нічних клубів.















Антоніна Чундак
Медіацентр УжНУ
До теми
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності
- 44 людини склали НМТ в ужгородському ліцеї №5: як минуло тестування
- Tolkовий Світлячок навчав енергоощадності дітей в Ужгородському ліцеї № 4
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- Ужгородські рятувальники провели профілактичний рейд в обласному центрі для упередження пожеж у природних екосистемах
- Екологічний моніторинг через смартфон: у межах грантового проєкту EFFUSE-win для учнів провели інтерактивні екскурсії
- В Ужгороді – фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
- Суха погода та вітер: Закарпаття входить у період високої пожежної небезпеки
- У дворі головного корпусу УжНУ відкрили перший на Закарпатті пам’ятник Лесі Українці
- Понад 5,6 тисяч людей побували на «Бельтайні» в Ужгородському замку
- В Ужгороді – міжнародна конференція «Трансформація світового порядку: політичні, правові, економічні та гуманітарні виклики сучасності»
- В Ужгородському замку триває дводенний фестиваль «Бельтайн»
- Ужгородські рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку та зняли сусіда з даху його оселі
- На благодійному фестиваль «Бельтайн» в Ужгороді пропонуватимуть кукоців, борщ з равликів, співатиме "Мертвий півень"
- Помер відомий закарпатський хірург Василь Русин
- Студенти УжНУ закінчили чергове стажування у міськраді
- Вогнеборці Ужгорода ліквідували пожежу в магазині в районі продовольчого ринку
- В Ужгороді вогнеборці врятували чоловіка під час пожежі
- Спроба підкупу за 2 тисячі євро: на Закарпатті затримали військовослужбовця у СЗЧ
- В Ужгородському замку відбудеться благодійний фестиваль «Бельтайн»



До цієї новини немає коментарів