У подарунок до початку навчального року - нова актова зала

У подарунок до початку навчального року - нова актова зала
Чудову актову залу матимуть із 1 вересня учні Пацканівської ЗОШ І-ІІ ст., що на Ужгородщині. Тут діти проводитимуть дозвілля, відзначатимуть різні свята.

 

Раніше на місці просторого приміщення були дві старі класні кімнати, їх об'єднали, зробили капітальний ремонт: встановили нову підвісну стелю, вистелили підлогу ламінатом, пофарбували стіни. Допомогти із втіленням мрії про актовий зал допоміг відомий земляк - Василь Ковач. Василь Ілліч не забуває, де народився, уже багато років підтримує рідне село. Саме завдяки його фінансовій допомозі, а також підтримці групи енергетичних компаній "РЕНЕР" були проведені всі роботи. Також меценат подбав, щоб віддалена сільська школа мала доступ до інтернету - мережу провели та підключили.

Директор школи Ілля Коштура відзначає, що допомога від Василя Ілліча є постійною, вже багато років він допомагає навчальному закладу, та й загалом рідному Пацканьову, за що йому дуже вдячні. 

Як проходить ремонт, Василь Ковач дивився днями. Із начальником відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА Маріанною Михайлишиною, яка також навідалася до навчального закладу, поспілкувалися з педагогами, батьками та дітьми. Варто відзначити, що районна освіта вже найближчим часом передасть до Пацканівської ЗОШ  увесь необхідний для нової української школи інвентар: проектор, ноутбук, парти для першачків.

Ну а самим першокласникам,  їх цього року у Пацканьові вісімнадцятеро, Василь Ковач за вже багаторічною доброю традицією подарував портфелі з усім необхідним шкільним приладдям, побажав успіхів у навчанні, міцного здоров`я, мирного неба та злагоди!

http://uzhgorod.net.ua

 

16 серпня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів