У медичній частині УВП № 9 виявлено порушення прав ув’язнених на медобслуговування

У медичній частині УВП № 9 виявлено порушення прав ув’язнених на медобслуговування
За результатами проведеної у липні поточного року прокуратурою Закарпатської області  перевірки у Закарпатській міській медичній частині № 9 філії ДУ «Центр охорони здоров’я» Державної кримінально-виконавчої служби України у Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях» встановлено ряд порушень вимог законодавства про охорону здоров’я.

 

Так, встановлено, що в медзакладі досі відсутня ліцензія на провадження медичної практики у медичній частині УВП № 9, через що неможливо провести акредитацію вказаного медичного закладу. Наявні порушення законодавства щодо прийняття, обліку та зберігання медичних препаратів, порядку їх видачі в’язням. Закарпатська міська медична частина № 9 не забезпечена у достатній кількості медичними препаратами, а окремі їх види у аптеці відсутні, що, в разі необхідності, не  дозволяє забезпечити хворих осіб із числа увязнених якісним та належним лікування.

За результатами проведеної перевірки, прокуратурою області, в межах компетенції  внесено вказівку начальнику філії державної установи «Центр охорони  здоров’я» Державної кримінально-виконавчої служби України у Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях, про усунення вказаних порушень закону, яка наразі перебуває на розгляді.

 

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

 

16 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів