Оперативно: яка ситуація з поширенням інфекційних захворювань в Ужгороді?

Оперативно: яка ситуація з поширенням інфекційних захворювань в Ужгороді?
Сьогодні під час брифінгу про ситуацію із поширенням інфекційних захворювань у місті розповів Василь Решетар – начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

 

Із його слів, за 9 місяців поточного року загальна інфекційна захворюваність в Ужгороді становить 720 на 100 000).

«Захворюваність серед дітей, порівняно з дорослими, трішки вища, це близько півтори тисячі на сто тисяч, - розповів В. Решетар. - Порівняно з аналогічним періодом минулого року, захворюваність знижується: серед дорослого на 7%, серед дітей – на 25% менше, - в цілому картина в Ужгороді позитивна. Крім ГРВІ та грипу є і вірусні гепатити, гострі кишкові інфекції, менінгококові інфекції».

На щастя, зі слів начальника управління, не було спалахів кишкових захворювань цьогоріч, що дуже добре. «Спокійна ситуація з такими страшними, я би сказав, речами, як поліомієліт, - додав В. Решетар. - Напруженою певною мірою є ситуація з менінгококовою інфекцією, бо подібні недуги можуть призвести, на жаль, до летальних наслідків. Цьогоріч 32 випадки було зафіксовано на менінгококову інфекцію (торік 18). Докладаємо всіх зусиль, щоб ці випадки не переросли в загрозу епідемії. Що для цього робиться? Кожен випадок виявлення тягне за собою обстеження контактних осіб, цілий комплекс обстежень, оглядів тощо».

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів