Богдан Андріїв відвідав інклюзивну кондитерську-школу "Золоті серця Закарпаття"

Богдан Андріїв відвідав інклюзивну кондитерську-школу "Золоті серця Закарпаття"
Подарував музичну колонку, як зазначив, аби додати ще трохи настрою, драйву у цьому затишному кафе в центрі Ужгорода.

 

Сьогодні до «Золотих сердець Закарпаття» завітав Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, поспілкувався із авторкою ідеї започаткування такого закладу, створення громадської організації – Оленою Логвіненко та її командою, молодими людьми, які працюють в кафе, їхнім наставником – професійним кондитером Павлом Бодаком. 

Під керівництвом Павла Бодака наразі 7 молодих людей виготовляють цукерки – кокосові, імбирні, з чорносливом та мигладем, всілякі торти, тістечка, мафіни, пряники, які самі ж яскраво розмальовують. Відвідувачам пропонують різновиди кави й чаю, лимонади та смузі за авторськими рецептами. Павло Бодак розповідає, що починали з найпростішого, навіть із назв кольорів, його підопічним складно було освоїти весь процес – від набору продуктів до готового досконалого виробу. А Тетяна Лендєл, 21-річна донька якої працює в кондитерській, відзначає, що дівчина за час навчання-роботи в кафе дуже змінилася, охоче приходить на роботу, не боїться спілкуватися з оточуючими.

У закладі також проводять майстер-класи, арт-терапію, коворкінги, дискотеки – готували листівки, розмальовували пряники, напрацьовували роботи для оформлення арт-стіни, вчилися сортувати сміття, танцювати зумбу тощо. Об’єднують і батьків таких дітей – для взаємодопомоги, психологічної підтримки, обміну досвідом.

У планах – вдосконалення дизайну інтер’єру, аби вихованці під керівництвом фахівця самі виготовили для кондитерської творчий посуд, напрацювати і подати в міністерство освіти методику роботи з такими молодими людьми та чимало інших задумів. Міський голова Богдан Андріїв зазначив, що започаткована дуже важлива соціальна справа і міська влада допоможе цій ініціативі, аби дати можливості здобути фах, навички більшій кількості молодих людей, які є підопічними медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».

Ужгородська міська рада

 

27 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів