До уваги закарпатців: інформація про перетин угорсько-українського кордону

До уваги закарпатців: інформація про перетин угорсько-українського кордону
За даними Міністерства закордонних справ України, з 15 червня 2020 року іноземні громадяни також можуть в’їхати в Україну з-за кордону.

 

Умовою в’їзду, крім наявності діючих проїзних документів та інших умов (див. Перелік країн), для іноземців є наявність поліса страхування витрат, пов’язаних із лікуванням COVID-19, та обсервацією.

На додаток до вищезазначеного, 14-денне карантинне зобов’язання обумовлюється:

  • Тим, хто приїздить з країн “червоної зони”, необхідно провести 14 днів офіційного карантину та встановити мобільний додаток для відстеження
  • Ті, хто прибувають з країн “зеленої зони”, звільняються від карантинного зобов’язання на території України. Угорщина: країна “зеленої зони”, тому громадяни Угорщини можу в’їхати до України!

(Перелік країн “червоної” та “зеленої” зон оновлюється Міністерством охорони здоров’я України кожні 3 дні)

Важливо!

Точна інформація про медичне страхування не відома.Надання або відмова у в’їзді залишається компетенцією діючої прикордонної служби. Із прикордонних переходів угорсько-українського прикордонної ділянки наразі працює лише КПП Загонь – Чоп! У випадку в’їзду громадян на територію Угорщини з України, 14-денне офіційне карантинне зобов’язання залишається в силі!

Джерело: Magyarország Ungvári F?konzulátusa

 

18 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів