Чи готовий Ужгород до проведення ЗНО?

Чи готовий Ужгород до проведення ЗНО?
Про це розповіли в Ужгородській міськраді.

 

На пунктах тестування зовнішнього незалежного оцінювання в Ужгороді підготовлено аудиторії та робочі місця для учасників, є всі необхідні засоби, зокрема санітаи?зери, рідке мило, паперові рушники та антисептики, маски, інформує управління освіти міськради. Дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту, виділені Українським центром оцінювання якості освіти, на всі 12 пунктів тестування в Ужгороді, передав департамент освіти і науки Закарпатської ОДА.

Ужгородська міська рада також виділила 450 тис. грн. для закупівлі дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту, медикаментів та придбання безконтактних термометрів, ними забезпечили всі 27 навчальних закладів міста. Усі педагогічні працівники міста, залучені до проведення ЗНО-2020, проходять обстеження методом ІФА, на сьогодні обстежили вже понад дві сотні педагогів.

У червні, 25 та 30, ЗНО складатимуть із двох предметів – математики й української мови та літератури. Перше зовнішнє незалежне оцінювання – з математики – зареєструвалися складати 1065 учасників ЗНО із Ужгорода, Чопа, Ужгородського, Великоберезнянського, Перечинського районів. Уже повністю готові всі 4 заплановані пункти тестування: у Лінгвістичній гімназії ім.Т.Г.Шевченка, Класичній гімназії, загальноосвітніх школах №6 ім. В.С.Гренджі-Донського та № 20 – ліцей «Лідер».

2626 учасників зареєструвалися на ЗНО з української мови та літературу у 12 пунктах тестування в Ужгороді 30 червня. До пункту тестування учасники допускатимуться з 9.50 до 10.50, на вході проводитимуть термометрію та оцінку наявності ознак гострого респіраторного захворювання.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів