Закарпатці підтримують відкриття дитсадків, - в Ужгороді відбулась акція

Закарпатці підтримують відкриття дитсадків, - в Ужгороді відбулась акція
Родини зібралися на площі Народній в Ужгороді, під будівлею Закарпатської ОДА. Йшлося про дозвіл на відкриття дошкільних навчальних закладів. Також учасники акції висловлювали невдоволення дистанціною системою навчання.  Батьки просили розпочати роботу школи із 1 вересня у звичному режимі. 

 

Із присутніми спілкувалися: перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, керівник Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Галина Сітник.  Як профільний заступник із питань освіти, Олег Анатолійович пояснив:

«Питання про роботу дитсадків обговорювали на позачерговому засіданні ТЕБ та НС. З урахуванням того, що кількість хворих на COVID-19 зменшується та збільшується кількість тих, хто одужав, ми розглядали варіанти відкриття дитячих дошкільних навчальних закладів. Проте, позиція епідеміологів жорстка: вони категорично проти. Протягом поточного тижня ми будемо продовжувати моніторити ситуацію щодо захворюваності на коронавірус, а на наступне позачергове засідання комісії ТЕБ та НС винесемо питання роботи дитячих садків. Я чудово розумію ситуацію і позиція багатьох членів комісії «за» відкриття садочків. Проте саме позиція епідеміологів категорична: перебіг хвороби у дітей відбувається  майже безсимптомно, але вони, повертаючись додому, можуть інфікувати своїх батьків та дідусів і бабусь.»

Ініціативна група учасників акції передала письмове звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра освіти і науки України, керівників управлінь освіти регіонів України із такими пропозиціями: 

  1. Зупинити повне дистанційне навчання в школах і вузах України. Дати можливість це вирішити батькам учнів, студентам як основним замовникам освітніх послуг.
  2. Провести Всеукраїнський моніторинг на науково-медичній основі щодо вивчення особливостей життєдіяльності і самопочуття школярів, вчителів в умовах дистанційного навчання під час карантину на коронавірусну інфекцію весною 2020 року.
  3. Вивчити питання ефективності освітнього процесу, що організовується з використанням технологій дистанційного навчання.
  4. Оприлюднити отримане офіційне заключення і наукові коментарі, що стосуються узагальнених даних, які будуть зібрані в процесі моніторингу шляхом опитування або анкетування учнів, їх батьків і працівників освітніх закладів. 

Пресцентр Закарпатської ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

22 липня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів