Закарпатці боргують понад 800 мільйонів гривень за газ

Закарпатці боргують понад 800 мільйонів гривень за газ
Майже 60% побутових споживачів краю мають борги за газ. У різних  районах Закарпаття середня заборгованість на одну сім’ю відрізняється і  становить від 650 гривень на Перечинщині до 1940 гривень на  Виноградівщині. 

 

Суму у понад 5 тисяч гривень боргують 6512 абонентів. Загальна  заборгованість закарпатців становить 863 мільйони гривень. У ТОВ «Закарпатгаз Збут» відзначають, що незважаючи на те, що владою  прийнято мораторій на відключення боржників у період карантину,  компанія має право звертатися до суду. Так, у 2020 році на примусове  стягнення боргу товариством до суду передано близько 1800 справ  боржників на суму понад 16 мільйонів гривень.  ТОВ «Закарпатгаз Збут» закликає споживачів своєчасно розраховуватися  за газ, оскільки, окрім суми боргу, доведеться сплатити судові витрати та  інші обов’язкові платежі. 

«Просимо споживачів, які у зв’язку з пандемією COVID-19 опинилися в  складних життєвих обставинах – звертайтеся з заявою для оформлення  субсидії до відділів соціального захисту населення. Держава гарантує вам  адресну допомогу, а вчасні розрахунки з надавачем послуг забезпечать  стабільність та надійність постачання газу», - зазначили в компанії.

 

Нагадаємо, в Асоціації постачальників енергоресурсів, що об'єднує 30  постачальників природного газу заявили: у разі непогашення боргів за газ,  комунальну систему України може спіткати колапс в розпал  опалювального періоду.

Закарпатгаззбут

 

20 листопада 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів