В Ужгороді затримали чоловіка, якого підозрюють у спробі підпалу квартири

В Ужгороді під час спільного патрулювання з працівниками поліції, гвардійцями 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України було помічено підозрілого чоловіка, який різко змінив напрям руху. Було прийнято рішення провести поверхневу перевірку. Під час неї було виявлено пакет з речовиною, що нагадувала амфетамін. Приблизна вага 3 грами.
Того ж дня правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у спробі підпалу квартири. Так, на лінію «102» надійшло повідомлення від містянки, в якому значилось, що невідома особа намагалась здійснити підпал її квартири. По прибуттю на місце події, жінка детально описала особу, яку побачила. Провівши розшукові заходи правоохоронці неподалік знайшли чоловіка, який підпадав під опис. При ньому було виявлено 3 літри легкозаймистої речовини.
офіцер групи інформації і комунікації
Новікова Аліна
Військова частина 3002
Національної гвардії України
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Сьогодні Ужгород провів в останню путь 43-річного захисника, солдата Сергія Вдовиченка
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним захисником
- Сьогодні в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Вдовиченком
- В обласній бібліотеці імені Потушняка презентують нові книжки закарпатських американців Петра та Люби Частів
- Безцінні ліси: в Ужгороді обговорили фільм швейцарської режисерки та роль екології в кінематографі
- В Ужгороді оголосили переможців Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю
- Результат «швидкого заробітку» із соцмереж - в Ужгороді взято під варту підозрюваного у підпалі автомобіля на замовлення
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Сьогодні Ужгород попрощався із 49-річним захисником України - старшим сержантом Віктором Завадяком
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту стартує новий цикл занять студії вишивки «Косиця»
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Віктором Завадяком
- В Ужгородському замку діє фотовиставка пам'яті Ігоря Климовича "Вічність у миті"
- В Ужгороді змагалися силовики та правоохоронці Закарпаття
- Військовослужбовець із Ужгорода серед нагороджених у 33-й механізованій бригаді
- Учителя Ужгородського ліцею №15 Василя Габруся посмертно відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня
- В Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- «Війна в металі... Війна, як вона є»: мобільна виставка в Ужгороді
- Іпотерапія для ветеранів: в Ужгороді організували інтенсив із відновлення психологічного добробуту
- Богдан Андріїв привітав ужгородських освітян із прийдешнім професійним святом
- Свято добрих емоцій і вдячності: у терцентрі Ужгорода привітали підопічних
До цієї новини немає коментарів