Віртуоз-флейтист Андрій Карпяк завітає на Закарпаття

Віртуоз-флейтист Андрій Карпяк завітає на Закарпаття
13 травня 2021 року о 18:30відомий соліст-флейтист з міста ЛЕВА Андрій Карпякразом з камерним оркестром філармонії запрошують всіх на концерт в якому звучатиме музика Й. С. Баха, А. Вівальді, Ф. К. Моцарта, Б. Фроляк та інших.

 

У виконанні доктора мистецтвознавства, завідувача кафедри духових та ударних інструментів Львівської національної музичної академії ім. М. В.ЛисенкаАндріяКарпяка вперше в Ужгороді буде виконано Концерт №2 ор. 51 для флейти з камерним оркестром відомого сучасного харківського композитора Валентина Бібика.

Поєднання в одному концерті композиторів, абсолютно різних за стилем та своїм внутрішніми змістом і обдаруванням, творчість яких зайняла в історії світової музичної культури почесну нішу, має приємно здивувати слухача.

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Нагадуємо, щомузичний вечір відбудетьсяздотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.

Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

 Коротко про музиканта

 Андрій КАРПЯК – завідувач кафедри духових та ударних інструментів Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, доктор мистецтвознавства. Освіту здобув у Львівській державній консерваторії ім. М.В.Лисенка та Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського.

Артист - учасник багатьох міжнародних музичних фестивалів: InternationalYouthMusicForum, DasTreffen, DniMuzykiKompozytorówKrakowskich, Ma?opolskifestiwalfletowy, MiedzynarodowyFestiwalmuzykikameralnej, «КиївМузикФест», «Віртуози», «Музика тисячоліття», «Контрасти», «ГОГОЛЬFEST», «Музика без кордонів» та ін. Виступав як соліст, ансамблевий та оркестровий музикант у Німеччині, Швейцарії, Угорщині, Польщі, Росії, Італії, Франції, Голландії, Бельгії, країнах Північної та Південної Америки. Займався та відвідав майстер-класи у відомих музикантів -ОндрашаАдор’яна, ДженніБакстрессер, П’єра-Іва Арто, Ентоні Вєжбінського, Олега Кудряшова, Мартіна Фаленбока.

Андрієм Карпяком виконана значна кількість сольних флейтових концертів з оркестром, багато з яких вперше в Україні (здійснив більш ніж 10 загальноукраїнських прем’єр).Флейтист здійснив записи концертних програм на компакт-дисках: «Флейта в музиці XX століття» (2004), «Концерт у місті левів» у складі ансамблю флейтистів (2006), «Концертний сезон флейтиста» (2011). Учасник ансамблю сучасної музики «Кластер», першого виконавця творів багатьох іноземних та вітчизняних композиторів. Організатор ансамблю флейтистів Допплер-секстет. Брав участь у численних мистецьких проєктах з дириґентами Романом Кофманом, Роландом Бадером, Мирославом Скориком, ГунгардомМатесом, Сергієм Бурком, Яном Пшебильським, РобертасомШервенікасом, Марком Кадіним, АйдаромТорибаєвим, Войцехом Чепєлем, Віктором Плоскіною, Денисом Прощаєвим та іншими.

Камерний оркестр філармонії– колектив, який всім відомий, якому цілком до снаги самотужки готувати серйозні концертні програми і виступати перед будь-якою аудиторією.З перших роківзаснуваннякамерний оркестр зайняввисокупозиціюумузичномумистецтві краю та країни,багаторазовий лауреат обласної премії ім. ДезидеріяЗадора в жанрі «Музичне виконавське мистецтво», учасник Першого Українського міжнародного фестивалю сучасної української музики, постійний учасник Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім.Наталії Висіч (м.Ужгород)тощо. Камерний оркестр побував на багатьох престижних сценах України та за кордоном, відвідав відомі європейські фестивалі у Словаччині («КошицькаЯрь», м.Кошіце,), Угорщині (м.Будапешт) та ін. Колектив бере активну участь у мистецькомужитті Ужгорода, регулярно виступає у різнихкуточкахЗакарпаття.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

05 травня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів