Продовжується ремонт Н-09 – найскладнішої дороги Закарпаття

Продовжується ремонт Н-09 – найскладнішої дороги Закарпаття
209 км маршруту Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів відновлюють у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

 

За його словами, в ці дні активно тривають роботи на кількох відрізках. Дорожня служба працює над фрезеруванням покриття у Костилівці, там, де кілька місяців поспіль задля збільшення габаритів дороги розбивали скелю.

«Біля Костилівки відфрезерували зношене асфальтне покриття. Зважаючи на ті півтора метри, які підрядник «відвоював» у скелі. Зовсім скоро цю ділянку дороги приведуть до габаритів ширини проїжджої частини», – прокоментував Мирослав Білецький.

Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, біля с. Ділове – географічного центру Європи – у рамках поточного середнього ремонту підсилили основу методом холодного ресайклінгу та влаштували нижній шар асфальтобетону. Наступний етап – фінішний шар покриття. Після завершення основного масиву будівельних робіт підрядник відповідно до проєкту встановить бар'єрне огородження, дорожні знаки, нанесе розмітку. Ремонт автошляху Н-09 розпочався ще у 2020 р., цьогоріч завершують роботи на ділянках дороги на Рахівщині.

Закарпатська ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

16 серпня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів