Ремонт дороги в с.Батрадь на фінішній прямій

Ремонт дороги в с.Батрадь на фінішній прямій
В області триває масштабний ремонт маршруту М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.

 

«Дорогу міжнародного значення відновлюють комплексно та якісно: влаштовують нове дорожнє покриття, ремонтують шість мостів та найдовший шляхопровід регіону», – підкреслив заступник очільника краю.

За його словами, ремонтні роботи в селі Батрадь Берегівського району уже на фінішній прямій. У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області зазначають, що зараз тут влаштовують регенерацію дорожнього полотна та готуються до укладання фінішного вирівнюючого шару асфальтобетону. Загалом ремонт цієї ділянки автошляху планують завершити до кінця вересня. Так, маршрут М-25 має важливе стратегічне значення, адже з’єднує два райони області, веде до українсько-угорського кордону і включає під'їзд до КПП «Косино».

«Цьогоріч понад 39 км автошляху відновлюють саме завдяки президентському проєкту Володимира Зеленського «Велике будівництво», – додав Іштван Петрушка.

Закарпатська ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів