Мукачівський прикордонний загін отримав нового керівника

Мукачівський прикордонний загін отримав нового керівника
Голова Держприкордонслужби представив нового начальника Мукачівського прикордонного загону ім. героїв Карпатської Січі персоналу загону, керівництву області та суміжних правоохоронних структур.

 

Полковник Андрій КУЛЄШ став переможцем конкурсного відбору в рамках VIII етапу проєкту Нове обличчя керівного складу Державної прикордонної служби України. Розпочинав службу у Луганському прикордонному загоні, служив на різних офіцерських посадах у підрозділах охорони державного кордону. За результатами участі у перших етапах конкурсу НОКС був призначений на посаду заступника начальника – начальника штабу Житомирського прикордонного загону. До цього понад три з половиною роки служби присвятив виконанню завдань Держприкордонслужби у зоні проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил. На початку вересня за результатами прозорого конкурсу, як учасник НОКС на посаду керівника органу охорони кордону, випередив конкурентів та став лідером рейтингу.

«Я впевнений, що прикордонний загін під його керівництвом продовжить демонструвати високі показники оперативно-службової діяльності», – зауважив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

«Ділянка надважлива і це ми бачимо щодня, фіксуючи спроби порушення державного кордону», – додав очільник прикордонного відомства.

Також Голова Держприкордонслужби вкотре акцентував увагу на належному ставленні до підлеглого персоналу, люди мають завжди бути в пріоритеті відомства, вони – опора Держприкордонслужби.

«Викликів багато, але спільними зусиллями ми зробимо все від нас залежне, аби забезпечити надійну охорону державного кордону», – відзначив Андрій КУЛЄШ.   

Прессслужба Мукачівського прикордонного загону

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів