Сімох громадян Індії затримали закарпатські прикордонники на кордоні зі Словаччиною

Про можливу появу чужинців у прикордонні правоохоронців сповістив сигналізаційний комплекс. Під час перевірки району спрацювання прикордонний наряд виявив поблизу загороджувального паркану рукавицю. Ділянку кордону поблизу місця виявлення рукавички перекрили додатковими нарядами та розпочали пошуки ймовірних правопорушників.
Спершу прикордонники помітили у лісі жінку. Правоохоронці затримали невідому, проте пошуки не припинили. Неподалік місця виявлення правопорушниці невдовзі виявили ще шістьох іноземців. Усі назвалися громадянами Індії. Затримані мали при собі посвідки на тимчасове проживання в Україні, деякі з них були давно протерміновані.
З метою притягнення до адміністративної відповідальності та з’ясування обставин правопорушення, іноземців доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення особи їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю нелегалів вирішить суд.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Закарпаття під час війни: використані переваги та пропущені можливості
- Музей, що зберігає дух митця: в Ужгороді відзначають 45-річчя музею Манайла
- Мирослав Дочинець, письменник: "Україна навіть через покоління не буде повністю українськомовною"
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина
- ДНК-ідентифікація тіл невпізнаних та зниклих безвісти: як на Закарпатті проводять експертизи
- Служба супроводу 12-ої бригади «Азов»: як працює система підтримки
- Понад 4 тисячі випадків захворювання на грип та ГРВІ виявили минулого тижня на Закарпатті
- Щороку на облік у Закарпатському протипухлинному центрі уперше стають близько 3 000 нових пацієнтів
- "Ми розпалили вогонь, аби хоч якось зігрітися": історія Юрія, який понад 20 років мандрує горами Закарпаття
- За перший місяць 2026 року Закарпаття прийняло п’ять евакуаційних груп із прифронтових областей
- Після важкого поранення переніс понад 10 операцій та планує повернутися у стрій: історія закарпатського поліцейського Івана Гучковича
- Освітній фронт Закарпаття: ректорка Наталя Шетеля про зміни, виклики та перемоги Академії
- Маленькі бульбашки — велика діагностика: у Закарпатському кардіоцентрі виконують унікальне обстеження
- Морозний виклик: як лісівники на Закарпатті допомагають диким тваринам пережити зиму (ВІДЕО)
- Стало відомо, чи багато закарпатців вакцинуються від грипу
- Сьогодні – Велике свято Стрітення Господнє: дата та історія, чому потрібно запалити свічку
- Допомога дровами: на Закарпатті лісівники підтримали центр соціального обслуговування
- Герої без зброї: водій-рятувальник Ігор Чепа про готовність там, де складно, силу духу та історії з рятувального життя
- «Бограч-index» – січень 2026: за місяць ціни на продукти зросли на 6,4%

До цієї новини немає коментарів