На Закарпатті треба розвивати сільське господарство для багатих, - експерт

На Закарпатті треба розвивати сільське господарство для багатих, - експерт
Закарпаття має хороші перспективи для розвитку завдяки хорошій системі розселення населення та відсутності великого агробізнесу. Так вважає Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства. на форумі ідей та рішень “Re:Open Zakarpattia.

 

«Люди намагаються шукати можливості жити не у великих містах, на Закарпатті система розселення є хорошою. Цього достатньо для відкриття бізнесу, базованого на сучасних технологіях, - зазначив Анатолій Ткачук. – Зараз потрібні мережі малих підприємств».

За його словами, відсутність великого агробізнесу теж «на руку» Закарпаттю.

«Україна обрала найгіршу версію розвитку сільського господарства. В Україні масова агро монокультура, яка створює величезне ВВП і нуль зайнятості. На 1000 га обробітку землі припадає від 8 до 11 робітників, це вимиває людей із сільських територій, - каже Анатолій Ткачук. - Закарпаття не має великої кількості полів, сюди не зайшли агрохолдинги. Область має можливість розвивати сільське господарство для багатих - багато якісного різного харчування. Є тепер такий тренд, у цей тренд треба увійти. Хто перший, той отримає максимальну додану вартість».

Плюс Закарпаття, за словами експерта, ще у тому, що область має відкриті немілітаризовані кордони, на відміну від східних областей, і цей шанс треба використати.

Ужгородський прес клуб

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

05 листопада 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів