Близько 400 тис. грн зібрали на благодійному футболі на Закарпатті

Близько 400 тисяч гривень зібрали на благодійному футболі у Минаї 15 травня. Ці кошти підуть на потреби Збройних сил України, — повідомили на Faceebook-сторінці ФК "Минай".

Грали зірки закарпатського футболу проти зірок УПЛ. "Відомих та впізнаваних футболістів було багато в обох командах – зокрема, на "Минай" завітали такі легенди як Олексій Михайличенко, Анатолій Демяненко, Олег Протасов, Максим Шацьких, Євген Селезньов, Сергій Кравченко та інші", — йдеться у повідомленні.

Рахунок в матчі відкрили вже на першій хвилині – гол забив Валерій Пересоляк молодший. Загалом, перша половина гри закінчилася з рахунком 4:4.

В другому таймі більш результативною була команда УПЛ. В підсумку вона і перемогла. Рахунок – 10:5 на їх користь. В цій грі відзначалися дублем Кулієв, забивав ще Шаран (знову забив зі штрафного), Наумець, Голуб, Кравченко, Байдал, а у закарпатців – двічі Вишневський, Бобаль, Пахомов, Допілка.

На гру завітали більше тисячі вболівальників, не менше півсотні людей дивилося гру онлайн.