Ужгородські медики вивчали досвід львівських колег
![Ужгородські медики вивчали досвід львівських колег](/images/news/2022/9/max/310010174_471906674982745_4720191706761754279_n.jpg)
Робоча поїздка делегації медиків Ужгорода – начальника управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Ярослава Глаголи, його заступника Івана Яцука, керівника Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні Олега Голуба та головного бухгалтера закладу Наталії Повханич, відбулася за сприяння голів Ужгородської міської та Львівської міської рад 27 та 28 вересня. Основною ціллю було вивчення роботи закладів охорони здоров’я Львова в умовах реформування галузі та доцільність утворення в Ужгороді територіальних медичних об’єднань (ТМО). Потрібно відзначити, що у Львові ТМО вже створені та успішно працюють, демонструючи ефективне лікування та комфортне перебування пацієнтів у закладах, а також успішну фінансово-господарську діяльність.
За сприяння в.о. начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Ірини Хрущ відбувся круглий стіл, на якому ужгородців ознайомили із складнощами та викликами, із якими зіштовхнулися львівські медики під час реформування міської медицини та утворення територіальних медичних об’єднань. Йшлося про те, що одним із шляхів на першому етапі реформування є об’єднання міських закладів охорони здоров’я шляхом злиття комунальних некомерційних підприємств навколо одного з найбільш спроможних закладів. Разом із тим, відзначали високу ефективність утворених медичних об’єднань.
Ужгородці відвідали заклади територіальних медичних об’єднань №1 та №3 Львова, обмінялися досвідом із Олегом Самчуком – керівником ТМО №1, яке орієнтовано на багатопрофільний спектр медичних послуг – оглянули медичні заклади, що входять до його структури. Ужгородські медики відмітили високий рівень оснащення медичним обладнанням та надання високоспеціалізованої допомоги. Також делегація ознайомилася з роботою ТМО №3, яке спеціалізується на наданні гінекологічної та акушерської допомоги – генеральний директор Леся Кобецька організувала огляд відділень, ознайомила із спектром надання гінекологічних та акушерських послуг.
Ужгородські медики мали нагоду поспілкуватися із заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком, ознайомилися із аналізом ефективності роботи реформованих медичних структур. Наголошувалося, що реформування ужгородської медицини неможливе без розроблення та впровадження у нашому місті Стратегії розвитку охорони здоров’я.
Ужгородська міська рада
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Архієрейська хіротонія: востаннє така подія на Закарпатті відбувалася майже 100 років тому
- Ще один мурал прикрасив обласний центр Закарпаття
- В Ужгороді для дітей та дорослих проводять безкоштовні заняття з музикотерапії
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- "Простір творчості": в Ужгороді провели майстер-клас з валяння вовною для людей з інвалідністю
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- «Незламність в об’єктиві»: світлини воєнного життя на Донеччині можна побачити в Ужгородському скансені до 31 липня
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- Закарпатців попереджають про високий рівень пожежної небезпеки
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- «Бограч-index» – липень 2024: за місяць продукти подешевшали на 6,5%
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
- Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- Закарпаття – прихисток для ВПО
До цієї новини немає коментарів