На Закарпаття повертаються нічні морози

27 лютого 2023 року по Закарпатській області: Хмарно, вночі на сході області мокрий сніг та сніг, вдень слабкі опади. Вночі та вранці на високогір'ї ожеледь, в горах подекуди слабка хуртовина. На окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північний 7-12, вночі в горах місцями 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, на високогір'ї до 8° морозу, вдень 1° морозу - 4° тепла, в горах подекуди 3-8° морозу.
Автошляхи: Вночі на сході області мокрий сніг та сніг, вдень слабкі опади. Вночі та вранці на високогір'ї ожеледь, в горах подекуди слабка хуртовина. На окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Видимість 10 км, в опадах 1-4 км, в тумані та слабкій хуртовині 200-500 м.
По м. Ужгород: Хмарно, вночі без опадів, вдень слабкий мокрий сніг. Вітер північний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-2° морозу, вдень 2-4° тепла.
28.02. Хмарно, без істотних опадів. Вночі та вранці на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, на високогір'ї до 8° морозу, вдень 4-9° тепла, в горах місцями близько 0°.
1.03. Хмарно, без опадів. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-8°морозу, вдень 5-10° тепла, в горах місцями близько 0°.
2.03. Без опадів. Температура повітря вночі 2-7° морозу, вдень 5-10° тепла, в горах подекуди вночі до 10° морозу, вдень близько 0°.
3.03. Без опадів. Температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень 4-9° тепла, на високогір'ї близько 0°.


До теми
- Підтримка, що повертає сили: закарпатські гвардійці відвідали поранених побратимів
- Від Закарпатського військового ліцею до командної посади: історія молодого офіцера 23 ОМБр із Баранинців
- Як закарпатець Шандор Шрайнер відреставрував орган 1800-го року
- На Закарпатті приготували найбільший в Україні медівник
- Він зустрів повномасштабне вторгнення у кабіні БМ-21 «Град», зупиняючи російські колони на підступах до Києва
- «Подолання стресу та ПТСР»: на Закарпатті поліцейські провели тренінг для ветеранів та їхніх родин
- Сапери НГУ Закарпаття опановують новітні виклики мінної безпеки
- Закарпатські піротехніки щодня повертають безпеку Миколаївщині
- Інженер, кінолог, пілот: три професії прикордонника Чопського загону «Текіли»
- Понад 30 цимбалістів зіграли на Говерлі Гімн України та встановили національний рекорд
- Він рятував своїх, а після власного поранення залишився у строю: історія бойового медика Віталія Толочка
- Діти військовослужбовців Нацгвардії відпочили у християнському таборі
- «Коли болить серце – починати треба з голови»: як війна, стрес і страх впливають на здоров’я українців
- Військовослужбовець і соло-тато — історія мукачівського прикордонника Володимир Брижака
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Близько 85% нових випадків раку легень на Закарпатті виявляють уже на пізніх стадіях
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- «Війна не закінчилась, тож треба далі працювати». Закарпатський нацгвардієць про повернення до строю після поранення
- Вакансій майже втричі більше, ніж офіційно зареєстрованих безробітних: кого найбільше шукають роботодавці на Закарпатті
- На Закарпатті протягом трьох наступних днів прогнозують сильну спеку до +39°

До цієї новини немає коментарів