Разом до перемоги! «АТБ» передала бійцям 93 ОМБр «Холодний яр» автомобілі спецпризначення та дрони

«Завдяки такій техніці бригада зможе комфортно та швидко розгорнути у будь-якому місці пункт управління, що забезпечить надійне управління та зв'язок під час виконання оперативних бойових завдань», — розповідає командир 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» полковник Павло Паліса. Щодо дронів, то сьогодні вже всі знають, що сучасну війну називають війною дронів. Їх використовують скрізь де тільки можна уявити: для розвідки, коригування вогню, супроводження штурмових груп тощо. За словами Павла Паліси, БПЛА різних типів зараз є універсальним засобом, який забезпечує оперативність та ефективність ухвалення рішень, зберігає життя нашим бійцям і дозволяє наносити прицільні удари по позиціях супротивника.
«Хочу подякувати «АТБ» від особового складу бригади, від бійців, від командування за вашу підтримку та допомогу. У надзвичайно важкий час це надихає, надає сил та віри у неминучість нашої перемоги. Від командування бригади на знак вдячності хочемо презентувати символічну бригадну табличку та мотиваційний прапор 93 ОМБр «Холодний яр», — сказав Павло Сергійович.
Як наголошує голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації, величезну підтримку, яку надає сьогодні відповідальний бізнес силам оборони і суспільству загалом, не можна нічим виміряти.«Наша 93-тя окрема механізована бригада загартовувалась у найгарячіших точках, які були і є зараз на фронті. Ця бригада на 70 відсотків складається з хлопців, що є синами нашої Дніпропетровщини. Насамперед хочу подякувати усім славним захисникам нашої держави, котрі вже півтора року ведуть тяжкі бої та міцно тримають стрій. Завдяки їхнім зусиллям ми можемо тут жити більш-менш мирним життям», — каже Сергій Лисак.
За рік «АТБ» збільшила суму сплати податків майже на мільярд гривень. Попри масштабні руйнування, численні ракетні удари, дефіцит електроенергії тощо компанія продовжує самовіддано працювати, сплачувати всі податки, наповнюючи бюджети. Протягом буремного 2022-го до бюджетів всіх рівнів «АТБ» перерахувала 20,44 млрд грн., що становить майже половину від показників всієї галузі ритейлу. З самого початку воєнного вторгнення ворога «АТБ» перейшла на особливий режим роботи, ставши форпостом продовольчої безпеки всієї країни. Компанія передала українським захисникам десятки тонн провіанту та понад тисячу автомобілів спеціального призначення. Загальна сума допомоги вже перевищує 450 мільйонів гривень і продовжує стрімко зростати.«Фактично вони теж перебувають на фронті – на продовольчому фронті. Допомагаючи Збройним силам, вони також системно підтримують нашу економіку, сплачуючи податки та збори. А це дозволяє нам рухатись вперед і розвиватись навіть у непростий воєнний час», — підкреслив він.
«Від щирого серця я дякую нашим захисникам і захисницям за те, що ми маємо можливість жити та працювати у вільній державі, — зазначає Наталія Шаповалова, генеральний директор ТОВ «АТБ-Маркет». — Повертайтесь додому з перемогою! А ми завжди будемо докладати максимум зусиль, аби наша держава була сильною, міцною та вільною. Слава Україні!»
Микола Чорний
До теми
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Дівчина, яка завжди читає: Олександра Артюхіна про перекладацьку справу і свій перший великий роман
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- Цьогорічний лауреат премії Петра Скунця Віктор Новграді-Лецо – про творчість, премію та плани на майбутнє
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- Мріє повернутися у звільнений Маріуполь: Кіра Обединська про поранення, вивезення у ДНР і нагороду "Майбутнє України"
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
До цієї новини немає коментарів