Працівниці Закарпатського ОТЦК та СП разом із волонтерками наліпили вареники для поранених захисників

Працівниці Закарпатського ОТЦК та СП разом із волонтерками наліпили вареники для поранених захисників
Працівниці військкомату в Ужгороді приготували вареники із сиром для поранених військових, які зараз проходять лікування на Закарпатті.

 

Допомагали їм у цьому волонтерки Руху підтримки закарпатських військових, які й започаткували «вареничні вечорниці». 

Як повідомляє служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП, під час одного з таких вечоіра 1095 вареників – смачних, з солоним сиром, а, головне, зроблених з любов’ю й турботою – в позаслужбовий час зліпили представниці Закарпатського ОТЦК разом із волонтерками Руху підтримки закарпатських військових.

Такі «вареничні вечорниці» – нова ініціатива волонтерської організації, до якої радо приєдналися воячки й службовиці територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Вареники для військових зліпили працівниці військкомату

 

Щочетверга небайдужі колективи приходять в офіс Руху, щоби разом виготовити велику партію вареників, що стануть смачною стравою для захисників, які лікуються і відновлюються у медичних закладах Ужгорода.

«Мій чоловік переніс важке поранення. Добре знаю, що турбота підтримує й лікує. Ось і сьогодні я охоче долучилася до цієї ініціативи, і разом з дівчатами наліпили вареників, які, сподіваюся, порадують хлопців. Дуже хочу, щоб їм було смачно, по-домашньому!» – каже пані Інна, військовослужбовиця Закарпатського ОТЦК та СП.

А лейтенантка Людмила говорить: «Це вареники з сиром. Але передовсім це вареники з повагою, подякою й великою любов’ю. З усім, що ми відчуваємо до наших героїв. Щодня ми з колегами несемо службу, робимо все для перемоги, кожен на своєму місці. Сьогодні ми тут всі однодумиці, військові й волонтери, у нас один намір – наближати перемогу.  І, так, це можна робити й ввечері, ліплячи вареники. Над цим тістом ми думаємо про те, що нехай хлопці якнайшвидше одужують».

Працівниці військкомату ліплять вареники для поранених воїнів

 

Підтримати ініціативу приготування вареників для поранених військових може кожен. Для цього треба зібрати власну невеличку команду та запитати у Руху підтримки закарпатських військових про час спільнодії. 

Нагадаємо, раніше до ініціативи Руху долучалися і журналісти – команди «Varosh», Ужгородського прес-клубу та Суспільного. Більше про вареники для поранених військових читайте тут. Відео на YouTube.

Новини Закарпаття та новини Ужгорода – на нашому Telegram-каналі

Вареники для військових

 

Вареники у Русі підтримки закарпатських військових

 

31 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів