З початку 2025 року найбільші музеї Закарпаття відвідали понад 90 тис. туристів

Про це інформує Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.
Безкоштовно в музеях побували близько 8 тис. військових та членів сімей загиблих захисників.
Загалом упродовж січня-березня Закарпатський обласний художній музей ім. Й.Бокшая відвідали 29,5 тис. туристів, Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького – 24,4 тис. осіб, Мукачівський історичний музей – 21,8 тис. осіб, а Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту – 15,3 тис. гостей.
До теми
- На Закарпатті обиратимуть туристичний сувенір 2026
- На Закарпатті промаркували туристичний маршрут до гори Голаня
- Сезон дитячих груп та коротких вікендів. Як змінюється літній туризм на Закарпатті на п’ятому році війни
- За 5 місяців 2026 року на Закарпатті сплатили 14,6 млн грн туристичного збору
- Закарпатські громади отримали понад 10 млн грн туристичного збору
- Закарпатський крафт – на міжнародній туристичній виставці в Німеччині
- Туристичний потенціал Закарпаття презентували в столиці Естонії
- «Маршрут трьох озер»: на Закарпатті з’явилася нова туристична атракція
- У Сваляві завтра відкриють новий велопішохідний маршрут
- Понад 2 млн грн у бюджет: Ужгород – лідер за надходженнями туристичного збору з початку року
- Сакури дійшли до Тячева: Закарпаття продовжує весняне цвітіння
- Із початку року природні парки Закарпаття відвідали 13 тисяч туристів
- За 3 місяці 2026 року найбільші музеї Закарпаття відвідали понад 105 тисяч туристів
- Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті 2026
- Сьогодні та завтра – безкоштовні екскурсії Ужгородом
- Рожевий креатив: 10 найпопулярніших поз для фотосесій із сакурою
- Ужгород у трійці лідерів за туристичним збором на Закарпатті
- Українським туристичним компаніям організували промотур Закарпаттям
- Сезон сакури в Ужгороді 2026: де шукати?
- Ужгород може стати містом 1000 магнолій




До цієї новини немає коментарів