Москаль задумав зробити подарунок Боржавській вузькоколійці

Москаль допоможе Свалявському профтехучилищу розширити навчальну базу і передасть Боржавській вузькоколійці ще один ретро-тепловоз
Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в Свалявський район і відвідав ряд об’єктів, які потребують вирішення проблем або сприяння в роботі на рівні обласних чи центральних органів влади. Один із таких об’єктів – ТОВ «Форшнер Україна». Підприємство з німецькими інвестиціями виробляє електричні схемні джгути до автомобілів. У трьох його цехах зайнято 1400 працівників із середньою зарплатою 5,8 тисяч гривень. Це один із найбільших платників податків на Свалявщині, який готовий розширити виробництво, але відчуває брак кваліфікованих кадрів.
– Проблему можна вирішити, якщо Свалявському профтехучилищу видати ліцензію для підготовки кадрів відповідної кваліфікації (хоча би для однієї учнівської групи), – зазначає Г.Москаль. – Випускники училища зможуть працевлаштуватися не тільки в цехах ТОВ «Форшнер Україна», яке надасть училищу матеріальну базу, але й на схожих підприємствах у Воловці та Ужгороді. Лист у Міносвіти з проханням надати училищу потрібну ліцензію буде готовий найближчими днями, і я особисто візьмуся за вирішення цього питання. Голова ОДА відвідав також підприємство ТОВ «Грифсканд-Свалява» зі шведськими інвестиціями, яке виробляє деревне вугілля на експорт. Тут працює близько півтора сотень чоловік із середньою зарплатою 7,8 тисяч гривень. Підприємство потребує сировини з відповідним сертифікатом якості, і голова ОДА пообіцяв посприяти в його отриманні. – На території ТОВ ми виявили старий дизельний тепловоз, який залишився тут ще з радянських часів, – повідомляє голова ОДА. – Після реставрації ця ретро-машина могла б їздити нашою вузькоколійкою, і я вже дав доручення вивчити це питання нашому управлінню туризму. Прес-служба Закарпатської ОДА
До теми
- Закарпатська облрада просить Укрзалізницю віддати їй «Анцю Кушницьку»
- Геннадій Москаль закликав ужгородців підтримати у другому турі виборів Богдана Андріїва
- Голова Закарпатської ОДА відреагував на заасфальтування Боржавської вузькоколійки
- «Мені по цимбалах»: колишній керівник Закарпаття відповів, що думає про призначення губернаторів
- Москаль вийшов із БПП і склав повноваження голови Закарпатської обласної організації БПП
- Москаль оскаржив рішення Кабміну про визнання Мукачівської ОТГ
- Геннадій Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА
- Г. Москаль: «Не бачу трагедії у результатах виборів. Трагедією будуть невиправдані очікування населення»
- Москаль про різке скорочення мовлення редакціями нацменшин: Нагадує вислів російського прем’єра: «Денег нет, но вы держитесь…»
- Москаль: Такої спокійної передвиборчої кампанії, як теперішня на Закарпатті, я не пам’ятаю…
- Москаль – правоохоронцям: Або виконуйте свою роботу професійно, або взагалі не беріться за неї
- За що хустянина можуть позбавити статусу учасника війни?
- Москаль радить авторам квітів на виноградівській дорозі зайнятися зеленими насадженнями біля Мінінфраструктури
- Геннадій Москаль про відставку, підхоплену в тому числі й центральними ЗМІ, – це грубий фейк!
- Москаль: «Іршавська ОТГ отримає цього року всього-на-всього 613 тисяч на формування інфраструктури»
- Геннадій Москаль про ГО «Доста»: вбивці, ґвалтівники, розбійники, наркомани…
- Г.Москаль: «Ми просимо Кабмін виділити на ремонт доріг державного значення на Закарпатті кошти з резервного фонду – у нас просто немає іншого виходу!»
- Працівників Обласного госпіталю ветеранів війни відзначили у Закарпатській ОДА
- Москаль зустрівся з делегацією угорських дипломатів. Що обговорили?
- "Коней на переправі не міняють" – Москаль про вибори Президента України

До цієї новини немає коментарів