На Рахівщині військові обіцяють високу зарплату

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара району майор Сергій Тимощук та директор РЦЗ Ярослав Тулайдан обговорили подальшу співпрацю щодо проведення у районі спільних інформаційних заходів.
Такі заходи військкомат спільно із центром зайнятості проводить для популяризації серед місцевих жителів, котрі шукають роботу, військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Попередньо установи підписали спільне рішення, залучивши до співпраці і районну державну адміністрацію.
– Час від часу при бесіді із безробітними зустрічаємось із ситуацією, коли людина не має інформації про те, що собою являє військова служба за контрактом. Інколи люди не в курсі змін, які відбуваються у вітчизняній армії, її реформування, – розповів Сергій Тимощук. – Такі от бесіди у центрі зайнятості, участь у семінарах із працевлаштування покликані заповнити цю інформаційну прогалину. Крім того, коли людина отримує конкретну пропозицію із озвученою сумою зарплати від 7 тисяч гривень, умовами служби, вірогідність її зацікавлення військовою службою більша, аніж ефект від агітаційних роликів. Хоча наочна агітація не менш важлива.
До теми
- «Є поранений» — значить бігти: історія бойового медика із Закарпаття Максима, який рятував побратимів під вогнем
- Прикордонник Чопського загону «Моряк» був «очима» штурмовиків, а тепер готує нове покоління операторів БПЛА
- «Руки мають працювати швидше, ніж голова увімкне паніку»: історія бойового медика Мукачівського прикордонного загону
- «Я просто попросив дати мені шанс стати оператором БПЛА»: військовий Чопського прикордонного загону Володимир
- Дружба, перевірена війною: історія двох прикордонників Мукачівського загону
- Один договір — три заклади: як дві закарпатські громади вирішили питання дозвілля для дітей
- «Найголовніший обов’язок батька — захистити дітей. Не лише своїх. Усіх дітей України». Історія військового Чопського прикордонного загону
- Понад 50 донацій заради порятунку життів: історія почесної донорки із Чопського прикордонного загону
- Говерла за спиною, далі – Румунія: охорона кордону високо в горах
- Нюх, якому неможливо завадити: історія тандему прикордонника Олексія та його службового собаки
- «Рано чи пізно зброю до рук доведеться взяти кожному чоловіку»: закарпатський прикордонник про ціну нашої свободи
- П’ять днів для відновлення сил: реабілітація закарпатських прикордонників після передової
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- Підписано Меморандум про співпрацю між Ужгородською районною радою та ГО «Захист держави».
- "До перемоги я поки на місці": прикордонниця Чопського загону Мар'яна Грицак розповіла про службу й плани на майбутнє
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння
- Закарпатець з позивним «Беркут» врятував шістьох поранених побратимів: історія воїна Нацгвардії
- Черги на кордонах із ЄС: осінні канікули та нова система контролю спричинили затори
- Закарпатка створила клінінговий бізнес завдяки Службі зайнятості
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба

До цієї новини немає коментарів