На сесії обговорюють новий регламент міської ради

Еміл Федорович розповів, що свого часу мав нагоду бачити, як працюють мерії у таких містах, як Ніредьгаза, Бейкешчоба, Дармштадт, Корваліс. Там на засіданнях присутні виключно обранці та запрошені. Кількість запрошених, до прикладу, у Дармштадті - не більше 5-6 осіб, у Ніредьгазі у залі присутні тільки депутати.
"Потрібно розуміти, що міська рада - це робочий орган, депутати повинні мати нормальні умови, щоб спокійно і виважено приймати рішення, а не сидіти в напрузі, чекаючи, з якого боку може бути провокація. А це ми спостерігаємо, на жаль, і зараз", – наголосив пан Ландовський. Тому Еміл Ландовський звернувся до міських депутатів, щоб вони дуже добре пропрацювали регламент.
"У нас багато громадських організацій, і кожна з них має право і повинна би делегувати своїх представників на сесійні засідання. Ніхто не говорить, що забороняти ужгородцям бути присутніми на сесіях. Однак викрики й образи в залі неприпустимі. Боляче дивитися, що відбувається у нашій державі через 25 років незалежності. Ми повинні допомагати владі, а влада повинна допомагати нам", - підсумував Е.Ландовський.
До теми
- Ужгородська міськрада спрямувала 1,8 млн грн підтримки сім’ям загиблих Захисників
- Ще 5,5 мільйонів гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- В Ужгороді збудують ветеранський простір та мультифункціональний стадіон
- Відбулася сесія Ужгородської міської ради - які рішення прийнято?
- 442 тисячі гривень матеріальної допомоги виділять ужгородцям на лікування
- Ще 1,9 млн гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників України
- Міська рада Ужгорода погодила розробку проєкту землеустрою для ветеранського простору
- В Ужгороді надаватимуть послугу "Соціальне таксі"
- У Закарпатській обласній раді - новий депутат
- Близько 1,4 млн грн виділять із бюджету Ужгорода на матеріальну допомогу ужгородцям
- Закарпатська обласна рада підтримала звернення про підтримку Президента Володимира Зеленського
- Ще 4,1 мільйона гривень на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- Ужгород – із бюджетом міста на 2025 рік
- Майже 5,9 мільйонів гривень на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода - рішення сьогоднішньої сесії
- Понад 1,6 мільйона гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих захисників
- Ужгородська міська рада підтримала План перемоги, представлений Президентом України Володимиром Зеленським
- Депутати Закарпатської обласної ради підтримали План перемоги, представлений Президентом України Володимиром Зеленським
- Ще 1,1 млн грн із бюджету Ужгорода виділили на лікування хворим ужгородцям
- Із бюджету Ужгорода на підтримку захисників спрямують ще близько 4,5 мільйонів гривень

До цієї новини немає коментарів