Що буде зі смартфоном, якщо у вас звичка ставити його на зарядку на ніч

Що буде зі смартфоном, якщо у вас звичка ставити його на зарядку на ніч
Однією з головних проблем сучасних телефонних апаратів є величезна енерговитратність, якщо смартфоном активно користуватися, то заряду батареї вам вистачить на 1 день. Зазвичай так і відбувається, і люди ставлять заряджати смартфон всю ніч, чи можна так чинити з такою чутливою технікою?

 

Літієві батареї, які використовуються в смартфонах, з'явилися досить давно (близько 20 років тому). Вони прийшли на заміну нікелевим, які мали недоліки у вигляді ефекту «пам'яті», коли при повторній зарядці ємність акумулятора опускалася до рівня, коли була припинена попередня зарядка. Технологія досить стара, тому багато хто з вас напевно замислювалися над питанням про те, чи можна залишати смартфон на зарядці на всю ніч. Сьогодні ми спробуємо відповісти на це та інші питання.

Для початку варто зрозуміти - навіщо люди залишають смартфон на зарядці на всю ніч? Для того щоб з ранку отримати девайс зі 100% кількістю заряду. Погодьтеся, приємно прокинувшись отримати девайс зі 100% заряду. Однак чи так корисно залишати смартфон на зарядці на всю ніч?

Акумулятори, використовувані в смартфонах в даний час, нічим не відрізняються від тих, що використовували ще 20 років тому. Однак, завдяки програмному забезпеченню пристроїв, вдалося оптимізувати процес зарядки.

Основна небезпека того, що смартфон буде всю ніч перебувати на зарядці, криється в нагріванні акумулятора. Однак в даний час смартфони досить розумні. Вони можуть припинити зарядку, коли акумулятор зарядиться до 100%. Після чого смартфон буде отримувати енергію безпосередньо через підключений зарядний пристрій - смартфон при цьому буде залишатися холодним.

Однак це не означає, що проблем немає зовсім. Адже поступово ємність акумулятора в міру зростання кількості циклів падає. Для того щоб спробувати поліпшити показники життя акумулятора, намагайтеся не виходити за рамки 40% і 80% - повна розрядка і зарядка призведе до більш швидкого виходу акумулятора з ладу.

Крім того, намагайтеся не заряджати девайс швидкою зарядкою, оскільки це призводить до сильного нагрівання, що негативно позначається на терміні її служби.

 

23 липня 2016р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів