Майже 400 тисяч гривень виділили в Ужгороді на поводження з твердими побутовими відходами
Про це повідомили в Ужгородській міськраді.
Про це повідомили в Ужгородській міськраді.
Голова Закарпатської ОДА дав доручення розібратися й надати кваліфіковані відповіді та допомогу тим, хто звертався.
Нещодавно в Ужгороді впорядкували прибудинкову територію на вул. Керченскій, зараз закінчують роботи і на вулиці Івана Франка.
Засоби індивідуального захисту для медиків - як бронежилети для військових. 5 травня під час пресконференції у Закарпатській ОДА медики показали, чим відрізняються дешеві засоби захисту від дорогих.
Про це повідомляють в Закарпатській ОДА.
Закарпатська ОДА оскаржить у суді рішення комісії ТЕБНС Мукачівської міськради щодо послаблення карантину в місті
Карантинні заходи в Україні продовжують до 22 травня. Однак із 11 травня буде впроваджено низку пом'якшень. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання уряду.
Понад 231,5 тисячі, або 89,4 відсотка закарпатських пенсіонерів у травні отримають підвищені пенсії. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» головним управлінням Пенсійного фонду України в Закарпатській області проведено індексацію пенсій з 1 травня.
Нарешті на Міжгірщини з'явиться чудове місце для проведення різних заходів.
Звернення очільник Закарпатської ОДА опублікував у Фейсбуку.
Її пленарне засідання відбудеться у вівторок, 5 травня, у сесійній залі облради.
Тут впорядковують територію: прокладають новий асфальт та облаштовують тротуари. Усе для зручностей людей.
1 травня можна подавати кандидатури на призначення премії міського голови Ужгорода для обдарованої молоді
Карантин, тож усі мають сидіти вдома та дотримуватись санітарно-гігієнічних норм та правил. Але є установи, які не можуть припинити свою діяльність, бо забезпечують нормальний режим життя громадян та щоденною працею дбають про безпеку закарпатців.
Про це розповіли в Ужгородській міськраді.
Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради повідомляє про початок виплати окремим категоріям населення одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1000 гривень (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році»).
Звернення міський голова Ужгорода опублікував у Фейсбуці.
Повним ходом в Ужгороді триває реконструкція основних вулиць міста. Змінюють не тільки асфальтне покриття, а й встановлюють нові бордюри: замість кам’яних – бетонні. Такі ремонтні роботи зараз тривають на Капушанській та Анкудінова.
Новопризначений керівник Закарпаття пообіцяв відвідати горезвісну вбиральню на КПП «Тиса» на українсько-угорському кордоні.
Щойно в Ужгороді під час брифінгу прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль на запитання журналістів назвав три основні вимоги до новопризначеного керівника Закарпаття Олексія Петрова.