«Про жіночу красу та здоров’я»: тональний крем: як його обрати? Догляд за нарощеними віями
Відповіді на важливі питання для жінок.
Відповіді на важливі питання для жінок.
Словосполучення "суха олія" мимоволі наштовхує на думку про олію, яку перетворили на порошок. Однак прикметник тут належить не до текстури жирової речовини. Замість цього, він описує, як олія діє під час контакту зі шкірою. Так, будь-яку олію, що швидко вбирається та не залишає сліди після себе, можна назвати сухою. Пояснюємо корисні властивості сухих олій і розглядаємо випадки, де вони можуть знадобитися, інформує Ukr.Media.
Як зробити так, щоб обличчя не потіло в спеку і які існують перевірені способи. Багато жінок задають собі таке питання. Тому що кожній хочеться виглядати красиво, доглянуто і не мати проблем з потінням обличчя, інформує Ukr.Media.
Цьогорічна вступна кампанія до університету має відмінності з попередніми роками. Про те, якими є умови вступу в УжНУ у 2020 році ми поспілкувалися із заступником відповідального секретаря приймальної комісії УжНУ Іванною Стерчо.
Літня спека — справжнє випробування для організму. В цей період необхідно коригувати своє харчування, щоб уникнути зневоднення і проблем з травленням, інформує Ukr.Media. Влітку дуже важливо стежити за своїм раціоном. Ми не лише отримуємо необхідні вітаміни і мінерали в літній період, але і повинні думати про безпеку свого здоров'я. За харчуванням у літній період варто стежити особливо ретельно.
Солодкий перець вирощують багато городників, проте багатим урожаєм цього овоча можуть похизуватися не усі. Для того щоб звести усі втрати до мінімуму і отримати гідний результат, вам треба дотримуватись певних правил, інформує Ukr.Media. Серед городників перець вважається досить вимогливою культурою. Багато у чому, звичайно, вибагливість цього овоча пояснюється теплолюбністю, однак було б неправильно скидати з рахунків і значення агротехніки. Отже, яких саме правил вирощування перцю потрібно дотримуватися, щоб наприкінці сезону отримати рясний урожай.
Жінки часто стикаються з проблемою, що зайва вага відкладається на стегнах, а при схудненні ця ділянка є однією з найбільш проблемних. Фахівці розповіли, із-за чого це може статися і які вправи допоможуть від цього позбутися, інформує Ukr.Media.
Хвороби ясен, навіть незначні, можуть бути небезпечні не лише для зубів і порожнини рота: інфекції, що розвиваються у м'яких тканинах, здатні потрапляти у серце і вражати міокард. Ще одна небезпека — наліт, що утворюється на яснах: він також може потрапити у судини, що постачають кров'ю серце, і сприяти утворенню тромбів. Розповідаємо, які ознаки сигналізують про хвороби ясен, інформує Ukr.Media.
Готувати їжу, а потім зберігати її у холодильнику – цілком нормальна практика. Проте навіть охолоджені продукти можуть псуватися. При цьому кожен тип готової їжі має свої особливості та термін придатності.
Наприкінці грудня минулого року з’явилися перші повідомлення, що у Вухані, найбільшому місті провінції Хубей з населенням 11 мільйонів, поширюється якась нетипова пневмонія. Як швидко з'ясували китайські науковці, її причиною був новий коронавірус, споріднений з SARS, що раптово з'явився у 2003 році й забрав життя 800 людей.
Кожен, у кого є грядка з огірочками на дачі, з нетерпінням чекає моменту, коли вони зацвітуть і з'являться зав'язі. Розповідаємо про те, як збільшити свій урожай.
Ситуація з пандемією вкрай негативно вплинула на психологічний стан людей. У населення відчутно зросла кількість тривожних розладів, багато хто втратив роботу, збільшилася частота конфліктів у родині.
Відтепер підтвердити навички керування стало простіше. Адже перелік необхідних документів розширено.
Перша половина поточного року стала справжнім випробуванням на міцність як для вітчизняного торговельного бізнесу, так і для мільйонів громадян країни. Якнайшвидше пристосуватися до змін і підтримувати звичний рівень життя в умовах нової реальності мешканцям Закарпаття активно допомагає найбільша торговельна мережа України – «АТБ».
Трави завжди були одним з найбільш цінних природних ресурсів, здатних подарувати людині здоров'я, красу і хороше самопочуття. При уявній простоті збір лікарських трав — завдання не найпростіше, інформує Ukr.Media. Збирати потрібно так, щоб не нашкодити рослинам, і всі корисні властивості трав зберегти. Чебрець, звіробій, буркун, материнка, шавлія... Розповідаємо, чим ці зелені скарби корисні, де їх знайти, як зібрати і запасти на зиму, якщо немає сушарки.
Температура повітря, яку доросла людина вважає за норму, у дітей може викликати тепловий удар. Особливо чутливо дитина реагує на високі температурні показники, знаходячись у зачиненому автомобілі.