Організатори фестивалю вогню та шоу-програм Fire Life обіцяють ужгородцям та гостям міста яскраве видовищне шоу

Ірина Мартин, керівник Театру вогню FIRE LIFE, сьогодні на прес-конференції розповіла, що на глядачів чекають виступи представників Німеччини, Франції, Білорусі та, звісно, України. Театри вогню з усієї України і не тільки, фаєр-батли, світлодіодне та циркове шоу, виступи гімнастів і акробатів, фокусників та жонглерів, ходулістів, джамперистів - ось далеко не повний перелік того, що можна буде побачити протягом двох днів Fire Life Fest.
Працюватиме й дитяча зона, де з використанням адаптованого, безпечного реквізиту діток навчатимуть жонглюванню, ходінню на ходулях.
Програму фестивалю поділили на три частини:
- з 12.00 на території Амфітеатру будуть проходити майстер-класи, у тому числі з акторської майстерності, сценічної постановки — як для артистів, які хочуть, так би мовити, підвищити кваліфікацію, а також для новачків, які хочуть навчитися чогось нового. У дитячій зоні будуть проходити майстер-класи для дітей.
- із 17.00 починається денна програма, яка включає в себе бармен-шоу, номери фокусників, танцівників, гімнастів.
- з 20.00 — виступи музичних гуртів у чергуванні з фаєр-шоу та світловим шоу. Найпрофесійніші фаєрщики вразять своїми вміннями та постановками найвибагливіших глядачів.
Ще одна родзинка цьогорічного вогняного шоу - у перший день фестивалю, тобто 1 травня, організатори планують встановити рекорд Закарпаття - на найбільшу кількість учасників, що показуватимуть вогняні трюки. Одночасно планується виступ близько сотні артистів.
Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Смак літа в кожній ложці: в Ужгороді створили полуничне меню
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
До цієї новини немає коментарів