Святкувати День захисту дітей в Ужгороді почали вже сьогодні

«У рамках святкування Дня захисту дітей спільними зусиллями міської ради, керівництва парку, меценатів та волонтерів вдалося організувати цікаве свято для цих діток. Загалом залучили близько 50 дітей із різних сімей, для яких ми намагалися створити особливу атмосферу, культурне та спортивне дозвілля», – розповідає керівник Центру Іван Фленько.
Під час акції малеча мала можливість безкоштовно покататися на атракціонах, взяти участь у спортивних естафетах та іграх, насамкінець учасникпм свята організували солодкий стіл.
«Ці дітки дійсно особливі – їм випали не дитячі випробування. Тож наше завдання подарувати їм радість та усмішку, щоб вони відчули себе щасливими та потрібними», – каже головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді міської ради Петро Милян.
Завтра, 1 червня, свято продовжиться. На маленьких ужгородців та гостей міста чекає приємний сюрприз – у парку культури та відпочинку «Боздоський» із 10.00 до 13.00 дня усі атракціони працюватимуть безкоштовно.
Об 11 годині на площі Театральній розпочнеться "Європейський вернісаж" та виставка-презентація "Калейдоскоп країн-сусідів" на набережній Незалежності, о 13 годині у парку "Підзамковий" організовується цікаве дійство для ромських дітей, у цей же час у "Совиному гнізді" розпочнеться дитячий ярмарок ідей та розваг "Фортеця", о 14.30 пройде марш-ходотон діток із особливими потребами набережною Незалежності, о 16.00 на площі Театральній відбудеться благодійна акція, концертна програма та майстер-клас з об'ємної аплікації, о 18.00 у ляльковому театрі – безкоштовна вистава "Тричі славний розбійник Пинтя".
Джерело: Ужгородська міська рада








До теми
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Діти Донеччини відправились на відпочинок та реабілітацію в Карпати
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- Програма активностей на літо в межах проєкту «Зелені скарби Карпат» від ГО «Щасливі діти»
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Дату беатифікації блаженного Петра Павла Ороса на Закарпатті перенесено
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
До цієї новини немає коментарів