Про забезпечення водою мешканців "хмарочосу" в Ужгороді

Це ще один крок комунального підприємства для вирішення питання з нормальною подачею води мешканцям ужгородського «хмарочоса».
Нагадаємо, підвищуюча насосна станція, яка розташована у приміщенні бойлерної на площі Б.Хмельницького і забезпечує водою 16-поверхівку, експлуатується вже понад 30 років, насосне обладнання технічно і морально застаріле, у будь-який момент може вийти з ладу. Приміщення, в якому знаходиться обладнання, не належить водоканалу, перебуває в оренді з 2015 року, там наразі спортзал.
Нещодавно орендарі звернулися до керівництва водоканалу звільнити його через запланований там ремонт.
Керівництво водоканалу ще у 2016 році внесло до Програми розвитку і модернізації комунального підприємства заміну обладнання на сучасне, енергоефективне для забезпечення безаварійного подання води у 16-поверхівку. Однак через відсутність фінансування, проект торік не був реалізований. Кошти з міського бюджету виділено у 2 кварталі 2017 року. Загальна вартість проекту – орієнтовно 320 тисяч гривень. Сучасну насосну станцію вже придбано і планується встановити силами підприємства, без залучення підрядних організацій. Керівництву ОСББ було запропоновано кілька варіантів щодо розташування обладнання, яке б дало можливість забезпечити водопостачання квартир на всіх поверхах.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Фейки та маніпуляції у закарпатських медіа: що робити і чи треба
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Кількість першокласників в Ужгороді зменшилася
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії

До цієї новини немає коментарів