Як безпечно мандрувати "на колесах" Закарпаттям

Увага! З 10 липня на території обслуговування патрульної поліції Ужгорода та Мукачева стартує двотижнева профілактична акція «Подорожуй Закарпаттям безпечно!», яка має за мету провести роботу щодо дотримання ПДР.
Захід має на меті проведення превентивної роботи щодо дотримання ПДР України, задля ще більшої безпеки на дорозі. Особлива увага звертатиметься на використання під час руху пасків безпеки та дитячих автокрісел, які є першою лінією захисту проти травм або смерті. Під час першого тижня акції полісмени проводитимуть профілактичні бесіди з водіями та пасажирами, які нехтують правилами безпеки, а вже протягом другого тижня, за виявлені порушення оформлятимуть адмінматеріали.

В час літніх відпусток та довготривалих подорожей завданням кожного водія є створення всіх необхідних умов, задля збереження свого життя і життя пасажирів під час руху. Згідно з правилами дорожнього руху України водій зобов’язаний користуватися засобами пасивної безпеки і не перевозити пасажирів, які не пристебнуті.
Великої ваги це питання набуває при розгляді дитячої категорії пасажирів. Згідно з ПДР перевезення дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку повинно здійснюватися з обов’язковим використанням автокрісел чи автолюльок.

Тож кожен водій, який перевозить підростаюче покоління повинен забезпечити для кожного безпеку руху та на своєму прикладі показати повагу до Закону. Зловживання такими простими, але важливими правилами є не лише правопорушенням, а і загрозою для життя.
Джерело: Управління Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева
До теми
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- «Толковий Світлячок» провів урок енергозбереження у школі «ПроЯв» у Мукачеві
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- Тренується шість днів на тиждень і у 16 років став чемпіоном світу: історія мукачівського боксера Ростислава Трусова
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків

До цієї новини немає коментарів