Півтисячі юних українців звідусіль зібралися на "Весняному балу" в Ужгороді

В обласному центрі Закарпаття проходить V Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Весняний бал».
У суботу, 24 березня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості (ПаДіЮн) відбулось офіційне відкриття фестивалю.
Фестиваль традиційно відбувається в Ужгороді кожного року та збирає талановитих дітей з різних куточків України. В цьому році на ньому показують свої таланти більш ніж 500 учасників із Миколаєва, Дніпра, Нетішина, Львова, Харкова, Ужгорода, Мукачева, Чопа, Іршави та інших міст.
За словами організаторів фестивалю, ціль заходу – розвиток і популяризація дитячої творчості, виявлення, заохочення та формування творчого потенціалу молодих талантів.
Джерело: Бізнес-портал Ужгород





До теми
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Іпотерапія та мотанка: день радості й підтримки для дітей нацгвардійців
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- На Закарпатті 61 випускник склав НМТ на 200 балів
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- На Закарпаття на відпочинок приїхали понад 240 дітей із трьох областей у межах проєкту "Карпатська зміна"
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"

До цієї новини немає коментарів