Пардубицькі "хлопи" передали 10 GPS-пристроїв гірським рятувальникам Закарпаття

Спочатку чеські колеги ознайомили рятувальників з новітніми способами користування GPS-пристроями, особливостями їх практичного використання,відповідними налаштуваннями та програмним забезпеченням. Далі, після теоретичної фази, розпочалася практична фаза тренувань з виходом у гірську місцевість. Навчання проходили в районі гір Говерла та Петрос.
.jpg)
Відповідно до заданих координат, за допомогою GPS-пристроїв, рятувальники мали відшукати умовного потерпілого в горах.
.jpg)
Як повідомив Алеш Бонятовський з кризового управління канцелярії гетьмана Пардубицького краю, в даних пристроях завантажено необхідні додатки та карти, котрі значно полегшують роботу рятувальників по визначенню місць перебування людей, що заблукали у горах. Також рятувальники зможуть визначати та наносити на карти відповідні ділянки туристичних маршрутів, на яких в зимовий період спостерігається значна лавинна небезпека.
.jpg)
Також, у ході проведення даних тренувань, рятувальники Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи підбили підсумки зимового туристичного сезону 2017-2018 років.
.jpg)
.jpg)


Через значну лавинонебезпеку у горах, що стостерігається на даний момент, працівники ДСНС додатково відпрацювали способи рятування потерпілих, що потрапили під лавину.
Джерело: У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Ужгород завтра, 17 липня, прощатиметься із полеглим захисником Олегом Матвієнком
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української державності
- В Ужгороді під час «Мелодій над Ужем» збирали кошти на лікування 7-річного Олежика Ригана
- Карантин для ясенів: в Ужгороді через шкідника зрізають та утилізовують дерева
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- В Ужгороді завтра, 10 липня, прощатимуться із захисником Василем Мартином
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим захисником – молодшим сержантом Сергієм Бабилею
- В Ужгороді на одній із вулиць запроваджено карантинний режим через виявлення небезпечного шкідника ясенів
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Кібербезпека починається з кожного: в Ужгородській міській раді провели навчання з кібергігієни
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Ужгород попрощався із 31-річним солдатом Юрієм Легезою
- «Ужгородська Регата» повертається: благодійний заплив відбудеться вже цього місяця
- Завтра, 6 липня, в Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою
- В Ужгороді відбулася зустріч із ветераном Збройних Сил України Андрієм Фроловим
- Ужгород попрощався із 37-річним солдатом Іштваном Гуяном
- В Ужгороді завтра, 2 липня, проведуть в останню земну дорогу захисника Іштвана Гуяна

До цієї новини немає коментарів