В Ужгороді до Головного управління поліції Закарпаття завітали вихованці табору літнього відпочинку «Сонечко»

Сьогодні, 8 червня, на екскурсії в адмінбудівлі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області побували вихованці табору літнього відпочинку «Сонечко», що створений на базі Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

Школярі мали нагоду познайомитися зі спеціалістами відділів поліції та поспостерігати за їхньою роботою. Крім того, діти побували у відомчому музеї, де їм розповіли про походження десятків експонатів. Увазі відвідувачів була представлена колекція головних уборів правоохоронців, форма міліціонерів. Також учні оглянули стенди із вилученою саморобною зброєю, фальшивими грошима. Особливо зацікавила маленьких гостей експозиція, присвячена АТО, де представлені зразки зброї та екіпірування воїнів.



Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур
- В Ужгородському скансені буде новий об'єкт — німецька (швабська) каплиця зі Жденіївської громади
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- «Наше завдання — стримувати ворога»: як на фронті тримають оборону поліцейські-мінометники із Закарпаття
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- «Не маємо права на помилку, — воно дуже жорстке по відношенню до нас», – начальник вибухотехнічної служби поліції Закарпаття про роботу підрозділу

До цієї новини немає коментарів