Мороз і сонце – день чудесний: Прогулянка зимовим Ужгородом (ФОТО)
Сонячні промені, що виблискують на снігу, з-під якого часом пробивається зелень, лебеді на Ужі та синє небо – Ужгород прекрасний, тільки озирнись довкола. Журналісти Uzhgorod.net.ua прогулялися вулицями не надто засніженого, але морозного міста і запрошують до огляду своїх читачів.
Дитячий сміх, вуличні музиканти... Хтось телефоном вирішує важливі справи, а хтось каже три заповітні... Занурся в мелодію Ужгорода. На фоні блактиного неба міська новорічна ялинка виглядає якось по-особливому святково, а поруч діти ганяють птахів.
Спустися до річки, погодуй лебедів, качок і голубів, які теж не втрачають нагоди перехопити смачненького. Озирнися та привітайся з Джоном Лордом на перилах набережної та разом із ним поглянь на Уж. Прогуляйся липовою алеєю: тут, здається, ще й досі панує осінь. Он старенький дідусь шаркає ногами й, спираючись на ціпок, припіднімає капелюха, вітаючись до дівчини.
Краса поруч – тільки дозволь собі її помічати.














До теми
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- У січні в Ужгороді народилося 201 маля — вага найменшого 930 грамів
- В Ужгородській міськраді проаналізували епідемічну ситуацію: захворюваність на ГРВІ, грипу і COVID-19 зростає
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Ужгородський батальйон ТрО потребує патріотів, які бажають стати на захист Батьківщини поруч з побратимами-закарпатцями
- Як у Закарпатській обласній клінічні лікарні ім. Андрія Новака протезують захисників України
- В Ужгороді минулого року соціальні працівники отримали 382 повідомлення про факти домашнього насильства
До цієї новини немає коментарів