Капремонти на вулиці Гагаріна та басейну у Класичній гімназії: що заплановано зробити?

Капремонти на вулиці Гагаріна та басейну у Класичній гімназії: що заплановано зробити?
Із Державного фонду регіонального розвитку кілька місяців тому виділено кошти на реалізацію двох проєктів в Ужгороді – капітального ремонту вулиці Юрія Гагаріна та басейну у Класичній гімназії. Про те, що заплановано зробити у рамках цих проєктів, сьогодні на брифінгу розповів Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

 

Як зазначалося, ще 9 листопада 2018 року Ужгородська міська рада зареєструвала проєкт «Капітальний ремонт вул.Гагаріна у м.Ужгород», що претендує на отримання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

Богдан Андріїв підкреслив, що затвердженню проєкту передувала велика робота, відбулося ряд зустрічей та перемовин: «Під час однієї із зустрічей з тодішнім головою ОДА Геннадієм Москалем разом із народними депутатами Михайлом Ланьо, Василем Петьовкою, депутатами облради Василем Кошелею, Мироном Помпелем, Андрієм Андріївим, Олексієм Баранюком, першим заступником голови облдержадміністрації Іваном Дураном нам вдалося переконати керівника області у важливості цих проєктів для Ужгорода та включення їх до переліку об’єктів, які від Закарпаття пропонується відремонтувати за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку. Адже вулиця Юрія Гагаріна – це в’їзд у місто, одна з ключових доріг, тут більше 10 років не проводили капітального ремонту.

Так само включили проєкт із капремонту басейну в Класичній гімназії, його не оновлювали понад 20 років, а цей басейн – найбільший і один із двох, які останніми роками діяли в школах Ужгорода, у ньому мали змогу займатися учні Класичної гімназії, навчали плавати всіх охочих дітей, школярів під час літніх таборів.

Богдан Євстафійович зазначив, що отримали і підтримку нинішнього голови ОДА Ігоря Бондаренка, який особисто клопотав про включення цих проєктів до фінансування з Фонду регіонального розвитку.

Міський голова повідомив, що на капремонт вулиці Юрія Гагаріна Державний фонд регіонального розвитку виділив Ужгороду 20 млн грн, Ужгородська міська рада надала гарантійного листа, що 16,9 млн грн, які потрібні для завершення ремонту, профінансують із міського бюджету. 2 млн грн виділили цього року, решту суми передбачать при формуванні бюджету міста на наступний, 2020 рік.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай розповів, якими критеріями керувалися при відборі саме цих об’єктів для подання до Держфонду регіонального розвитку. «Плавання – другий за популярністю вид спорту в місті після футболу, а в Ужгороді лише один працюючий комунальний басейн – у школі №20. Змагання, у тому числі чемпіонат Ужгорода з плавання, завдяки співпраці з УжНУ, проводимо у спорткомплексі «Буревісник». Заплановано, що відремонтований басейн у Класичній гімназії використовуватиметься і для навчального процесу, і для проведення змагань», – сказав Василь Васильович і відзначив, що під час підготовки проєктно-кошторисної документації були враховані всі нюанси, щоб провести роботи із дотриманням необхідних критеріїв і вже наступного року провести в оновленому басейні перші змагання. Логічно, за його словами, що включили до переліку першочергових об’єктів і вулицю Юрія Гагаріна, адже це – один із найбільш навантажених в’їздів до міста.

Начальник департаменту міського господарства Володимир Бабидорич повідомив, що вулиця Юрія Гагаріна – перехідний об’єкт на 2020 рік. Цьогоріч заплановано провести роботи від мікрорайону Дравці до вул. Коритнянської, за сприятливих умов – до вул. Василя Блистіва.

Визначено переможця тендеру, це ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР», відповідно до договору, капремонт мають завершити до 1 листопада 2020 року, роботи вже розпочали, наразі фрезують дорожнє покриття. Передбачено зробити нову зливоприймальну каналізаційну мережу, встановити нові бордюри, двошарове асфальтобетонне покриття (10 см).

Щодо капремонту басейну, то у вересні 2019 року підписали договір на виконання робіт, повідомив заступник начальника управління капітального будівництва Ужгородської міської ради Михайло Савко. Загалом розробку проєктно-кошторисної документації завершили у травні 2018 року, у жовтні того ж року зареєстрували проєкт на порталі Держфонду регіонального розвитку.

Проєкт було схвалено, і з ДФРР нещодавно надійшло на його реалізацію 8 млн 26,55 тис. грн, спіфінансування з міського бюджету – 999,861 тис. грн. Спочатку планувалося завершити капремонт цього року, однак після демонтажу чаші басейну виникла необхідність у проведенні робіт, які не можна було передбачити, тому вноситимуть зміни до проєктно-кошторисної документації. Роботи разом із тим тривають, проводить їх ПП «Карпати 2000».

Заплановано облаштувати нову чашу басейну, частково перепланують приміщення, облаштують санвузли, душові, замінять вікна, вони відповідатимуть нормам енергозбереження. У зв’язку з додатковими роботами передбачено завершити капремонт басейну до кінця травня наступного року.

 

30 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів