Що чекає на Ужанський нацпарк у 2020 році?

Що чекає на Ужанський нацпарк у 2020 році?
Минулого року території нацпарку розширили до 46 тис. га ( до цього парк охоплював 39 тис. га). На території Ужанського нацпарку збереглися праліси, які охороняє ЮНЕСКО, (найстаріші дуби, яким понад 1200 років).

 

13 січня, в Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція Віктора Бирковича, голови науково-технічної ради Ужанського національного природного парку. У заході взяли участь також представники природоохоронної установи, яка діє в області 20 років: Федір Куртяк, член науково-технічної ради Ужанського НПП, завідувач кафедри зоології УжНУ, Владислав Мірутенко, член науково- технічної ради Ужанського НПП, к.б.н., Марина Заяць, голова ради трудового колективу Ужанського НПП та Неля Коваль, науковий співробітник Ужанського НПП.

Мова йшла про майбутнє природоохоронної території та зміни, які чекають Ужанський національний парк цього року. Зокрема, про передачу земель національним паркам, про співпрацю із сільрадами, до яких належать території парку та вирішення конфліктів з місцевим населенням. Віктор Биркович прокоментував екологічні питання, пов’язані з Ужанським національним парком, та конфліктні питання, які супроводжують нацпарк в останній час.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

19 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів