Попартові писанки і два великодніх кролики від ужнівців – для музею

Крашанки, писанки, шкрябанки – як ви прикрашаєте яєчка до Великодня? Ужгород уже шостий рік влаштовує креативну великодню акцію й оформлює писанки у стилі Енді Воргола. Ініціював пасхальний креатив традиційно туризмознавець, професор УжНУ Федір Шандор.
Зо три десятки писанок із найрізноманітнішими дизайнами спочатку «примостилися» на траві, а потім провели фотосесію із батьком попарту Енді Ворголом. Не справжнім, звісно, – втіленим у бронзі й розміщеним на воротах Закарпатського обласного музею ім. Й. Бокшая.
Тут тобі й писанка Супермена, і губки Монро, і великодній зайчик у хірургічній масці, і смайлик, і навіть… яєчня! А «полотном» для творчості стали не лише звичайні курячі яйця, а й дерев’яні і навіть пап’є-маше!
Проявляли свій креатив учасники курсів перекваліфікації «Україна-Норвегія», Соціального клубу УжНУ та дитячої чирлідерської команди.
Для акції принесли навіть кроликів – їх передала еко-ферма «Стужицький кролик», яку заснував один із перших випускників курсів «Україна-Норвегія».
Після фотосесії писанки і кролики поїхали до Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Тепер вони житимуть там.
Сьогодні більшість господинь оформлятиме пасхальні яєчка. Тож черпайте креативні ідеї та зробіть цей Великдень яскравим.
Ксенія Шокіна, Медіацентр УжНУ фото авторки
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- Мріє повернутися у звільнений Маріуполь: Кіра Обединська про поранення, вивезення у ДНР і нагороду "Майбутнє України"
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
До цієї новини немає коментарів