Чому продукти на поличках магазинів «АТБ» в Ужгороді завжди якісні та свіжі
У супермаркетах найбільшої української торговельної мережі «АТБ» дбають про якість, термін придатності та безпеку продовольчих товарів. Мережа маркетів величезна і постійно збільшуються – зараз у 290 населених пунктах 24 областей країни відкрито 1123 таких магазини. Минулого року вона прийшла й на наше Закарпаття – в Ужгороді на вул. Капушанській, 175а з’явився перший інноваційний дискаунтер у регіоні.
Такі супермаркети вже добре знайомі майже чотирьом мільйонам громадян широким асортиментом і гарантованою якістю продукції. Загалом на їхніх поличках представлено понад 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності. Безпеку та якість кожного з них компанія гарантує не тільки власним чесним ім'ям («АТБ» працює на українському ринку понад чверть століття), але й грошима. В супермаркетах мережі діє програма «Гарантія свіжості». Покупцю, який знайшов у торговому залі протермінований товар, компенсують його вартість у трикратному розмірі. Компанія фактично долучила до своєї системи аудиту якості ще й експертний потенціал мільйонів клієнтів, оскільки покупців в «АТБ» вважають повноправними партнерами по бізнесу.
Варто зазначити, що випадки такого «легкого заробітку» зустрічаються нечасто, бо багаторівнева система контролю в «АТБ» працює як швейцарський годинник.
Побудована вона за європейським зразком і передбачає як системні внутрішні перевірки, так і незалежні міжнародні аудити.
Вже понад три роки супермаркети «АТБ» проходять сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005. Ґрунтується він принципах НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків і критичні точки контролю). Фахівці ретельно відстежують весь шлях того чи іншого продукту: поставки сировини, виробництво, зберігання, транспортування. Система неймовірно складна. Вона дозволяє передбачати та прогнозувати ризики й уникати їх. Мільйони клієнтів «АТБ», включаючи й мешканців нашого старовинного міста, завжди отримують гарантовано якісні, безпечні товари, які відповідають найсуворішому міжнародному стандарту. У багатьох країнах світу сертифікат ISO 22000:2005 вважають своєрідним знаком якості.
Крім того, компанія «АТБ» має власний відділ контролю. Експерти цього підрозділу систематично проводять перевірки (щомісячні, квартальні, піврічні тощо). Для цього у магазинах беруть більше тисячі зразків товарів, які відвозять до лабораторій. Перевірку проводять за більш ніж двома десятками показників: від смакових якостей і фізико-хімічних характеристик до правильності нанесення маркування на упаковку.
Такий сучасний підхід дозволяє гарантувати свіжість, якість та безпеку кожного продукту у численних маркетах «АТБ», у тому числі й у нашому Ужгороді.
Щоб мати можливість своєчасно та безперебійно доставляти продукти в різні куточки України, компанія «АТБ» створила одну з найбільших в країні логістичних інфраструктур. Збудовано близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Управління цим потужним товаропотоком ведеться цілодобово, без вихідних і свят. Товарообіг мережі минулого року становив 126,8 млрд грн.
Корпорація «АТБ» володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій: ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected» (преміальний сегмент), «Спецзамовлення “АТБ”» (середній +), ТМ «Своя лінія» (середній), ТМ «Розумний вибір» (найбільш економний). Кожен покупець може придбати в «АТБ» гарантовано якісні продукти на власний смак і за найбільш привабливою ціною.
Павло Петрик
До теми
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- Мріє повернутися у звільнений Маріуполь: Кіра Обединська про поранення, вивезення у ДНР і нагороду "Майбутнє України"
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
До цієї новини немає коментарів