Жіноча шпаргалка: як вдома самостійно зняти шеллак?

Жіноча шпаргалка: як вдома самостійно зняти шеллак?

 

Доглядати за руками потрібно регулярно і системно, незважаючи ні на що. Так, не завжди ви можете сходити у салон, щоб майстер привів ваші нігті до ладу, але можна спробувати зробити це самостійно вдома. Більшість дівчат вважають за краще робити манікюр з гелевим покриттям, яке досить довго наноситься, а потім так само довго знімається. У салоні нейл-майстер може запропонувати вам видалити залишки шелаку двома способами: або за допомогою апарату, або класичним шляхом — розмочуванням гель-лаку під фольгою. А як правильно, а головне, безпечно зняти шелак вдома, щоб не зіпсувати нігті? Ми дізналися кілька секретів щодо цього і ділимося з вами, інформує Ukr.Media.

 

Для зняття шелаку вам знадобляться

 

пилочка для нігтів;

ватяні диски;

засіб для зняття гель-лаку / лаку з ацетоном: засіб для зняття гелевого покриття є не у всіх, тому ви можете використовувати звичайну рідину для зняття лаку з ацетоном без вмісту доглядових олій;

фольга;

дерев'яні палички з апельсинового дерева або залізний пушер;

живильний крем або олія для тіла.

Що робимо?

 

Виріжте з ватяних дисків невеликі заготовки, що повторюють форму нігтів: таким чином рідина для зняття лаку буде менше потрапляти на шкіру.

Підпиляйте пилкою якомога більше гелевого покриття: чим тонший шар, тим швидше ремувер розчинить лак.

Змочіть ватяну заготовку у рідині для зняття лаку, прикладіть до нігтя, а потім обгорніть його у фольгу, забезпечуючи щільне прилягання. Почекайте 5-15 хвилин.

Зніміть фольгу, лак повинен відійти разом з нею. Залишки покриття можна видалити за допомогою "апельсинової" палички або пушера, просто обережно зішкребіть гель. Якщо не вдається зняти шелак з першої спроби, то загорніть нігті у фольгу знову ще на кілька хвилин.

Якщо після зняття гель-лаку ви не збираєтеся відразу фарбувати нігті, то наприкінці процедури обробіть пальці олією або жирним кремом, щоб захистити шкіру від сухості.

 

12 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів