Чи готове Закарпаття до старту гірськолижного сезону?

Участь у виїзному семінарі взяли представники: Управління УДСНС України у Закарпатській області, Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, райдержадміністрації, ДП «Ясінянське лісомисливське господарство», Карпатського біосферного заповідника, державної інспекції Управління Держпраці у Закарпатській області, готелів розміщених поряд з гірськолижними витягами Рахівського району; власники гірськолижних витягів, які розташовані на території Рахівського району; власники туристичного спорядження, яке надається в оренду та туристичні гіди.
Маріанна Готра, начальник Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, привітала присутні від керівництва обдержадміністрації та наголосила про важливість: гарантування подорожуючим безпеки в гірськолижний сезон, проведення роз’яснювальної роботи з туристами про можливі небезпеки, які можуть трапитися під час їх відпочинку в гірській частині Карпат та дотримання ними правил безпеки в горах.
Олександр Гуляк, начальник ГПРЧ АРЗСП УДСНС України у Закарпатській області, розповів присутнім про: роботу підрозділів ГПРЧ, безпеку туристів в горах в туристичний сезон, необхідність встановлення додаткової мережі веж-ретрансляторів мобільного зв'язку на гірських вершинах області для забезпечення надійного зв'язку в місцях туристичної активності, виділення земельних ділянок для будівництва та розташування районних ГПРЧ тощо.
Учасниками виїзного семінару було також обговорено готовність Рахівщини до відкриття гірськолижного сезону, причини аварійних ситуацій в урочище Драгобрат, поводження туристів в гірські та природно-заповідній зоні. Крім того, обговорювали питання обов’язковості реєстрації туристів і відпочиваючих та проведення з ними роботи щодо дотримання заходів безпеки тощо. Учасникам надано розроблені буклети на тему «Безпека туристів в горах».
Попович Ю.П., представник Управління Держпраці у Закарпатській області, наголосив та розповів про недотримання Правил безпеки з улаштування, безпечної експлуатації та утримання гірськолижних трас.
Крім того, працівники гірської пошуково-рятувальної частини АРЗСП УДСНС України у Закарпатській області провели навчання по евакуації потерпілих з канатно-крісельного витягу при аварійній зупинці в реальних умовах. Присутні побачили, в яких важких умовах здійснюється рятувальні заходи по евакуації потерпілих при повній аварійній зупинці з канатно-крісельного витягу та з яким інвентарем.
Пресцентр Закарпатської ОДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
До цієї новини немає коментарів