На Закарпатті поліцейські виявили батьків, які втягнули дітей у жебрацтво

На Закарпатті поліцейські виявили батьків, які втягнули дітей у жебрацтво
Упродовж минулих вихідних, закарпатські поліцейські зафіксували у Мукачеві чотири випадки жебракування дітьми. На їх батьків склали адміністративні матеріали, каже речниця ГУНП Закарпаття Ганна Дан.

 

"Увагу поліцейських привернули четверо неповнолітніх дітей, які жебракували на проїжджій частині дороги", — розповіла Ганна Дан.

На вулиці Валенберга у Мукачеві, 16-річна дівчинка з фізичними вадами просила милостиню. Крім того, за жебракуванням поліцейські виявили хлопчиків віком 9, 11 та 12 років. За словами речниці поліцейських, неповнолітні випрошували гроші біля місцевих супермаркетів у той час, коли батьки знаходились неподалік і чекали гроші від дітей. Усі хлопчики  виховуються у багатодітних родинах, а їхні матері раніше вже притягувались до відповідальності за неналежне виховання дітей. На батьків неповнолітніх поліцейські склали адмінматеріали (ст. 184 КУпАП). Ганна Дан додала, що у разі повторення неналежного виконання батьківських обов'язків, батькам загрожуватиме відповідальність у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів