Стало відомо, скільки закарпатців отримали вакцину від COVID-19

Станом на 2 березня 134 закарпатці отримали щеплення від коронавірусу. Стільки щеплень зробили від початку вакцинації в області, тобто з 25 лютого, — розповіла Суспільному головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик.
За її словами, вакцинацію зробили працівникам лікарень Ужгорода та Мукачева. Далі мобільні бригади, яким наразі проводять навчання, будуть вакцинувати лікарів в інших населених пунктах. Загалом в Україні, за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, щеплення отримали 6 888 людей. З яких майже дві тисячі за попередню добу. Максим Степанов додав, що до початку наступного тижня за день планують робити до 10 тисяч вакцин від коронавірусу.
Çàãðóçêà...
До теми
- 470 закарпатців отримали щеплення від COVID-19 упродовж минулої доби
- Закарпаття на 6 місці по Україні за кількістю вакцинованих
- Ковід і кордон: закарпатцям - про зміни в'їзду в Україну
- Закарпаття залишається в "червоній" карантинній зоні
- Ужгородські вчителі Оксана Стегура та Дмитро Тодер – про конкурс “Учитель року”
- Волонтеріат УжНУ підтримав ужгородських медиків, які працюють із хворими на COVID-19
- «…Скільки ще потрібно захворілих і померлих, аби ввести режим жорсткого карантину…». Колонка лікарки Ольги Олексик
- До уваги ужгородців – отримувачів пільг та субсидій!
- "Усі заклади охорони здоров'я в Ужгороді заповнені", - Юрій Яцина опублікував звернення до закарпатців (ВІДЕО)
- Першим лікарем, якого вакцинували на Закарпатті від COVID-19, став Степан Карабиньош
- Закарпатці, які приїжджали на свята з-за кордону, могли привезти новий штам COVID-19, — Поляк
- Самолікування, мініспідниці й анатомія: ужгородський уролог Олександр Сима – про цистит і чому не варто його ігнорувати
- В Ужгороді комісійно обстежили зелені насадження на Капушанській
- Жона ци людина: гендерна несправедливість на Закарпатті
- Підсумували: Топ-5 порушень митних правил, зафіксованих у зоні діяльності Закарпатської митниці минулоріч
- Прогноз погоди в Закарпатті на свято Богоявлення
- Давнє Закарпаття в об’єктивах іноземних фотографів: Пал Берко (ФОТО)
- Ужгородцям - про посилені карантинні заходи в січні
- Святкова шпаргалка: іграшки ручної роботи від ужгородки Елі Ворон
- Новорічну ялинку можна буде купити в розсадниках на Міжгірщині (ВІДЕО)
До цієї новини немає коментарів