Продавець-консультант ужгородського магазину "АТБ" Ірина Мокіна: "Люблю цю роботу, відчуваю себе тут на своєму місті"
Аби понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця на численних поличках магазинів найбільшої вітчизняної торговельної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль велика команда корпорації "АТБ" – понад 68 тисяч осіб! Переважна більшість із них (44546 ос.) – це представниці чарівної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто традиційно відсвяткує на своєму робочому місці. Недарма в магазинах "АТБ" називають свій дружний колектив "робочою родиною". Ці дивовижні жінки відіграють визначальну роль у процесі динамічного розвитку найбільшої торговельної компанії країни, забезпечують населення якісними продуктами за справедливими цінами. Корпорація щороку відкриває близько сотні магазинів "АТБ", при цьому створюючи п'ять-сім тисяч нових робочих місць.
Уже кілька років поспіль "АТБ" посідає лідируючі позиції в рейтингові найкращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі. У супермаркетах "АТБ" у різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавку. Часто-густо вони вправно керують магазинами, працюють логістами, товарознавцями, бухгалтерами, очолюють відділи контролю якості "АТБ" і навіть займаються питаннями охорони та безпеки (438 співробітниць). Компанія може навести багато прикладів, як, прийшовши на просту посаду, жінка з часом стає фахівцем найвищого рівня, проходить безоплатну підготовку в учбовому центрі "АТБ" (сьогодні таких чотири), будує успішну кар'єру, може стати керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел 85% керівників супермаркетів "АТБ" розпочинали кар'єру з пересічних посад, наприклад продавця-консультанта. Зараз жінки очолюють роботу 1150 магазинів мережі. Всього в супермаркетах торговельної мережі працюють 40896 представниць слабкої статі. Наймолодшій із них лише 18 років, а є співробітниця, яка відсвяткувала свій 78-й день народження. Окрім добре знайомої українцям мережі "АТБ-Маркет" до складу корпорації також входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки праці десятків тисяч українських жінок вони багато років є лідерами в своїх сегментах бізнесу. Ритейл вимагає від працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці "АТБ", коли віриш у власні сили, коли робота для тебе не тільки спосіб заробітку, але й частина твого життя, то будь-яке завдання чудово виконаєш! Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити регіон!- Ірино Олегівно, знаємо, ви прагнете пройти навчання. Яку спеціальність обрали?
- Чесно кажучи, ще остаточно не вирішила. Маю велике бажання розвиватися, пізнавати нове, цікаве, підкорювати нові вершини, будувати кар'єру у галузі роздрібної торгівлі. Відчуваю, що саме у цій галузі моє покликання. Отже, маю мету. Тепер справа за її втіленням у життя.
- Напередодні 8 Березня не можу не спитати: як вважаєте, сьогодні жінки мають такі самі можливості для самореалізації, як і чоловіки?
- На мою думку, так. Якщо людині подобається певна робота, то неважливо ти чоловік чи жінка. У галузі роздрібної торгівлі не завжди буває просто та легко, але я люблю цю роботу, відчуваю тут себе на своєму місті.
- Наразі ж маєте ще гарні перспективи. Як відомо, 85% представників адміністративного персоналу компанії свого часу влаштувались сюди на прості посади.
- Так, це також важливо, адже, пропрацювавши певний час, людина може захотіти зростання, розвитку, виходу з так званої зони комфорту.
- Скажіть, будь ласка, що є для вас найкращим подарунком до 8 Березня?
- Для мене 8 Березня – просто приємне свято весни та жіночності. Головне, аби діточки були здорові та у родині панувала любов.
Василь Полонський
До теми
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Подорож потягом з України до країн ЄС без тривалих зупинок на кордоні, пересадок та очікувань. Для мешканців Ужгорода це незабаром стане реальністю
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «Ми не готуємо солдатів, ми готуємо патріотів» – Олександр Сіденко про нову модель предмета «Захист України»
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
- «Діти – моя найбільша мотивація, я тут, щоб росіяни не дійшли до мого дому…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Від сцени до лінії фронту: історія актора Мукачівського драматичного театру Євгена Човбана
- «Чи виконав я свою місію – відомстив за батька? Поки ні, буду воювати до закінчення війни…» Історія Владислава, бійця 128-ї бригади
До цієї новини немає коментарів