Ректор УжНУ відсторонив від роботи посадових осіб стоматологічного факультету

Ректор УжНУ відсторонив від роботи посадових осіб стоматологічного факультету
Вчора, 2 червня 2021 року, на стоматологічному факультеті Ужгородського національного університету представники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та Центру тестування при МОЗ під час складання ліцензованого інтегрованого тестового іспиту «КРОК» виявили в діях окремих студентів – громадян України ознаки злочину, а саме підробки документів. Цей вчинок майбутніх лікарів-стоматологів є обурливим та неприпустимим: порушено усі засади академічної доброчесності, професійної етики і людської моралі.

 

Такі «фахівці» не можуть асоціюватися з добрим іменем Ужгородського національного університету: у разі підтвердження слідством ознак злочину в їх діях, університет жорстко відреагує та притягне таких здобувачів вищої освіти до відповідальності, передбаченої ч. 6 ст. 42 Закону «Про освіту».

З метою перевірки, підтвердження або спростування обставин, викладених в повідомленні на сайті ГУНП у Закарпатській області щодо відкриття кримінального провадження за ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів) за фактом можливої причетності окремих осіб до махінацій із документами під час складання ліцензованого інтегрованого тестового іспиту "КРОК", мною прийнято рішення про проведення службового розслідування щодо уповноважених осіб стоматологічного факультету, відповідальних за проведення ліцензійного іспиту та відсторонення їх від виконання посадових обов’язківЯкщо їхня вина буде доведена в передбаченому законом порядку і встановлена обвинувальним вироком суду, вони будуть звільнені з усіх посад, які займають у підпорядкованому мені закладі вищої освіти.

Недоброчесним студентам та викладачам не місце в Ужгородському національному університеті, академічні традиції та репутація якого не підлягають сумніву.

Ректор УжНУ

Володимир Смоланка

Довідково: санкція ч. 6 ст. 42 Закону «Про освіту» передбачає: - повторне проходження оцінювання (контрольна робота, іспит, залік тощо); - повторне проходження відповідного освітнього компонента освітньої програми; - відрахування із закладу освіти (крім осіб, які здобувають загальну середню освіту); - позбавлення академічної стипендії; - позбавлення наданих закладом освіти пільг з оплати навчання.

Нагадаємо: В Ужгороді викрили на махінаціях під час іспиту студентів університету (ВІДЕО)

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів