Концерт та розіграш призів: в Ужгороді провели фестиваль для людей похилого віку "Золото літ"

Концерт та розіграш призів: в Ужгороді провели фестиваль для людей похилого віку "Золото літ"
Фестиваль для людей похилого віку "Золото літ" влаштували 4 жовтня в Ужгороді. Його організував біля обласної філармонії благодійний фонд "Карітас" Мукачівської греко-католицької єпархії, — розповів Суспільному отець Мирослав Русин.

 

За його словами, учасникам підготували концерт, фотозону, розіграш призів, а також іншу програму. Учасниця фестивалю Марія Стерчо розповіла: "Дуже гарно, від душі погуляли, повеселилися. Відчули, що ми ще живемо. Манікюр мені зробили. Знаєте, для нашого віку це відчуває людина, що хтось за неї думає. Приємно".

"Зараз я ходжу в монастир до капуцинів, і нам отець Роман оголосив, що буде фестиваль. Я довго шукала. Була на Театральній, а далі прийшла сюди. І дуже рада: вже виграла сертифікат, поспілкувалася гарно. В мене післязавтра День народження. Якраз буде все доречно" — сказала учасниця фестивалю Орися Синявська.

Такий захід влаштували вп’яте, — каже організатор Мирослав Русин. За його словами, цього разу зареєструвалися понад 180 людей. Усі вони стали учасниками лотереї і могли виграти продуктові набори, похід до салонів краси, солодощі та інші подарунки.

"Найважливішою була для нас та лотерея, в якій взяли участь наші люди. Всі могли долучитися. Ми виголошувалися і по церквах наших. Була можливість пограти в шахи, був мінісалон краси, де жінки могли стати ще красивішими. Цей час ми хотіли присвятити для наших бабусь і дідусів", — розповів Мирослав Русин.

Розпочався захід о 13-й годині і тривав до 17-ї.

Суспільне Закарпаття

 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів