В Ужгороді посадили 30 дубів та 50 платанів

30 саджанців дуба посадили в Боздоському парку на Алеї слави. Зробили це до всеукраїнської екоакції "Шевченко єднає Україну". Про це Суспільному розповів директор департаменту міської інфраструктури Ужгородської міськради Віталій Гільтайчук. За його словами, саджанці вирощені з жолудів Дуба Шевченка, в якому Тарас Григорович ховав свої малюнки від пана Енгельгардта. В Ужгороді також посади 50 платанів та зробили загальноміське прибирання.
Садили дуби, саджанці яких вирощені з жолудів Дуба Шевченка. Робили це депутати міськради та представники обласного відділу Державної екологічної інспекції. "У нього є коренева система, тому орієнтовно видно, де починається коріння, то треба декілька сантиметрів дати зверху, а решту закопувати. Залежно від того, яка погода, так і визначаємо, скільки разів треба поливати: якщо паде дощ, то не треба поливати", — каже представник державної екологічної інспекції Андрій Питчак.
На Алеї слави посади 20 дубів, ще 10 — по всій території парку. Розповів директор департаменту міської інфраструктури Віталій Гільтайчук. "Ці дуби називають Дуби Шевченка. Вони вирощені з паростків того дуба, де Шевченко ховав свої картини, коли був у Черкаській області. Ці паростки виростили й роздали по всій Україні. Паралельно проводимо місячник довкілля, залучені всі наші комунальні підрозділи", — розповів Віталій Гільтайчук.
На вулиці Богомольця посадили 50 платанів. "У рамках реалізації грантового проєкту проводиться висадка молодих дерев породи платан у кількості 50 штук силами підрядної організації, котра виграла в рамках цього грантового проєкту. З огляду на те, що це нова вулиця, яку нещодавно відремонтували, вона потребує озеленення, бо тут взагалі нема зелених насаджень, тому було прийняте таке рішення. Це велика, широка вулиця, тут є можливість посади. У майбутньому ці дерева мають змогу розростися до великих розмірів", — ділиться Максим Боровіков.
13 квітня в Ужгороді проводили й загальноміське прибирання у парках, скверах, а також на зелених зонах та прибудинкових територіях.
До теми
- «Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- «У своєму підрозділі ми живемо сім’єю – тут братерство, а не статутщина…» Історія бійця 128-ї бригади Богдана
- Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення
- Від фізика до снайпера. Як шкільний вчитель став невидимим воїном Нацгвардії
- «Велика Паладь-Нодьгодош»: перше відкриття прикордонного КПП за 20 років. Як працюватиме і розвиватиметься новий пункт пропуску на Закарпатті?
- «Мені є за кого воювати – шестеро дітей. Наймолодша донька народилася минулого місяця…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- «Я українець і готовий життя покласти за своїх дітей…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Плямисті олені, 57 гектарів і пантокрин: ферма, якої нема більше ніде в Україні
- Петанк як реабілітація: в Ужгороді пройшов тренінг для фізіотерапевтів
- Ліф на варті кордону: чотирилапий герой Чопського загону
- Може летіти на відстань до 7 км: волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" виготовили дрон "Горгона"
- «В пікіруючому польоті скидаю вибухівку прямо у ворожий бліндаж…» Історія бійця 128-ї бригади Романа
- «За три виїзди в мене було п’ять підривів на протипіхотних мінах…» Історія бійця 128-ї бригади Олега
- "Моє завдання як оператора БПЛА — збереження особового складу та захист держави" — нацгвардієць Мар’ян Витязь
- «Діти – моя найбільша мотивація, я тут, щоб росіяни не дійшли до мого дому…» Історія бійця 128-ї бригади Василя
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Від сцени до лінії фронту: історія актора Мукачівського драматичного театру Євгена Човбана
- «Чи виконав я свою місію – відомстив за батька? Поки ні, буду воювати до закінчення війни…» Історія Владислава, бійця 128-ї бригади
- «Після того, як ми побачили ті звірства, які вчинили росіяни в Бучі, Бородянці, Ізюмі, головне для нас – не стати такими ж, як вони» Історія капелана Андрія
- Закарпаття спільно з Румунією та Угорщиною організує освітні заходи для школярів та вчителів
До цієї новини немає коментарів