В Ужгороді звучатиме «Всесвіт у звуках»

Концертна програма «ВСЕСВІТ У ЗВУКАХ» - це масштабна, велична, потужна органна музика, але разом з тим вона делікатна і витончена, яка ілюструє сутність людського життя з усіма його контрастами. Ця зворушлива музика дарує нам надію, гармонію, любов та вічність.
У виконанні солістки-органістки Закарпатської обласної філармонії Катерини ГАЖО прозвучать одні з найяскравіших взірців класичної органної музики величних майстрів німецької органної школи - Йогана Себастьяна Баха та Максиміліана Регера.
Зануритись у світ гармонії й затишку, відчути незабутні емоції та почуття глядачі зможуть 26 вересня о 18:30 завітавши на ОРГАННИЙ КОНЦЕРТ талановитої та професійної артистки КАТЕРИНИ ГАЖО.
Локація: велика концертна зала філармонії.
Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.
Захід проходитиме на підтримку наших доблесних Збройних Сил України.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
До теми
- Академія культури і мистецтв запрошує сьогодні в Ужгороді на звітний концерт «Дякую Тобі…»
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця».
- Ужгородський скансен оприлюднив програму до Дня музеїв
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Аврелії Федор
- У краєзнавчому музеї ім.Т.Легоцького триває персональна виставка живопису Василя Вовчка «Весняні мелодії»
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт «Музика єднає покоління»
- Майже 50 ікон представили на виставці в Ужгородському кафедральному соборі
- Сьогодні в Ужгородському скансені представлять виставку витинанок Марії Бурдяк та Галини Дудар «В моїм серці Лемковина»
- Пленер «Рожевий цвіт» надихав і активізував художників до творчості просто неба
- В Ужгороді відбудеться благодійний музичний фестиваль „Con-Temp Trio & Друзі”
- Обласна філармонія запрошує на унікальний музичний вечір, присвячений культурі Англії
- Закарпатські митці представили традиційну «Великодню виставку»
- В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- Ужгородський скансен запрошує шанувальників мистецтва на виставку живопису та декоративної кераміки «Магія весни»
- «Ритми Великодня» - у музеї ім.Т.Легоцького в Ужгороді відкрили виставку
- Ужгород приймає V Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
До цієї новини немає коментарів