Як побороти постійну втому і стати енергійними

Як побороти постійну втому і стати енергійними
Якщо ви постійно відчуваєте себе втомленими, необхідно переглянути свій режим дня, щоденні звички, харчування. Якщо ж ви ведете здоровий спосіб життя, але з деяких пір вам властива постійна втома - необхідно пройти перевірку- це може бути ознакою низки захворювань.

 

Почуття втоми може з'явитися, якщо:

1. Ви мало п'єте. Запаси води в організмі витрачаються досить швидко і поповнювати їх потрібно систематично і в повному обсязі - до 2 літрів кожен день. Нормальний водний баланс в організмі дарує сили і енергію.

2. Ви пропускаєте тренування. Застереження на рахунок втоми на роботі не приймаються! Може бути одна причина - хвороба. В інших випадках варто по самопочуттю просто зменшити навантаження, але обов'язково або вранці, або ввечері зайнятися фізичними вправами.

3. Вам не вистачає заліза. Перші ознаки цього - безсилля, дратівливість і синці під очима. Залізо відповідає в організмі за рівень гемоглобіну і постачання внутрішніх органів киснем. Для того щоб була підвищена стресостійкість організму важливо вживати продукти, що містять залізо: яблука, гречку, квасолю, шпинат, буряк, печінка.

4. Ви систематично пропускаєте сніданки. Потрібно пам'ятати, що сніданок - це найважливіший прийом їжі. І його ніяк не можна пропускати - інакше сили покинуть вас і сповільниться процес метаболізму.

5. Ви схильні перебільшувати. Досить часто симптомами хронічної втоми є страх, тривога і паніка. А їх поява може бути прямо пов'язана зі схильністю все перебільшувати, переживати через дрібниці і постійно турбуватися. Порада в цьому випадку проста: понизьте свою тривожність і перестати переживати через дрібниці, і ви зрозумієте, що жити простіше, ніж здавалося раніше.

6. Ви прагнете до ідеалу. Така якість називають перфекціонізмом. Він змушує працювати з повною віддачею, прагнучи до досконалості. Іноді люди ставлять недосяжні цілі і моторошно втомлюються в гонитві за їх здійсненням. Порада в такому випадку буде проста - щоб знайти час для відпочинку, став тимчасові рамки і не працюй понаднормово.

7. Ви користуєтеся телефоном в ліжку. Не повірите - це якраз і є причина вашої втоми. Запам'ятайте: підсвічування смартфона негативно діє на нервову систему і може викликати дратівливість і безсоння.

8. Ви перетрудилися на роботі або в спортзалі. Це - одна з найбільш частих причин втоми, і дієвим в даному випадку буде відпочинок і перехід на більш розмірений ритм життя.

9. У вас проблеми зі здоров'ям. Втома протягом тривалого часу може бути ознакою серйозних захворювань, тому необхідно завжди ретельно стежити за здоров'ям.

10. Ви занадто мало спите. Дорослій людині необхідно спати 7-8 годин на добу, але 40% людей сплять не більше 5-6 годин. Саме безсоння - основна причина постійної втоми дорослих людей у більшості країн світу.

uzhgorod.net.ua

 

16 березня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів